• Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Salon Şato Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Salon Şato Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Salon Şato Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Salon Şato Sıkça Sorulan Sorular

Salon Şato kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Salon Şato kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Salon Şato kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Salon Şato kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Salon Şato Hakkında

Rahat bir şekilde gönlünüzce dans edeceğiniz, kına gecenizin tadını çıkaracağınız bir salonda eğlenceli bir davet düzenlemeye ne dersiniz? Hem hüzünlü hem de eğlenceli bu geceyi profesyonel bir hizmetle gerçekleştirmek için “Salon Şato” demeniz yeter.

Özellikle Pendik’te bir kına salonu arıyorsanız modern bir dekorasyonla hizmet veren doğru bir adrese denk geldiniz. Farklı masa çeşitleri, sandalye giydirme renkleri ile çalışıyoruz. “Ben kendi organizasyon şirketimi getireceğim” derseniz de asla karışmıyoruz. O gün sizin gününüz olacak. Bu yüzden her şeyin istediğiniz gibi olması önceliğimiz. İleride geriye dönüp düğün anılarına ulaşmak zihninizi kurcalarken iyi hislerle hatırlamanızı istiyoruz.

Güler yüzlü ve profesyonel ekibiz her şeyin istediğiniz gibi olması için elinden geleni yapıyor. Kına gibi detaylı bir organizasyon için de aklınıza gelebilecek her detayı düşünerek davranıyor. Her biri konusunda oldukça uzman. Bu yüzden servis, ilgi gibi konularda asla sıkıntı çekmiyorsunuz. Rahat bir şekilde bizimle konuşabiliyorsun. Hatta kına esnasında son dakika değişiklikleri de yapmak istiyorsanız her zaman yardımcı oluyoruz. Çünkü oldukça esnek ve özgür bir düşünce yapısına sahibiz. İstanbul Pendik kına mekanları arasında kalitemizi görmeniz için yıllardır çalışıyoruz. Edindiğimiz tecrübeler sayesinde bu amacımıza her gün daha da yaklaştık. Sizlerle büyüdük, geliştik. Olumlu ya da olumsuz eleştirilerinizi dikkate alarak bu günlere geldik. Bu yüzden her anımızda emeğiniz oldukça büyük. Her şey için çok teşekkür ediyoruz. Arayışta olan sizi de bu mutluluğumuza dahil etmek istiyoruz. Heyecanınızı paylaşmak, çevrenizde türküler söylerken dönen arkadaşlarınızın arasında ağlamanız… Bu yüzden her yeni hikâyede neşeleniyoruz.

İstanbul Pendik kına salonu arıyorsanız. Bizim hakkımızda buraya kadar okuduysanız birçok fikir edindiniz. Daha fazlasını öğrenmeniz içinde salonumuzu ziyaret etmeniz gerekiyor. O zaman yapmanız gereken, belli! Yandaki formu eksiksiz doldurmak! Böylece salonumuza geliyorsunuz. Uygun bütçe yüksek kalite anlayışımızla tanışmaya bekliyoruz.

İletişim

 • Adres::

  Şeyhli Mahallesi. Ankara cad. No: 330 Kat: 2 Garanti Bankası Üstü Pendik/İSTANBUL

 • Haritadaki Konumu

  Salon Şato Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.