Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İstanbul

Salon Olimpiyat

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Salon Olimpiyat Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Salon Olimpiyat Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Salon Olimpiyat Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Salon Olimpiyat Sıkça Sorulan Sorular

Salon Olimpiyat kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Salon Olimpiyat kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Salon Olimpiyat kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Salon Olimpiyat kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Salon Olimpiyat Hakkında

Yaklaşık 30 yıldır özel organizasyonlarınız için Başakşehir’de hizmet veriyoruz. Profesyonel bir ekiple memnuniyet odaklı çalışıyoruz. Kına gecesi, düğün, nişan, iş yemekleri gibi organizasyonlarına kaliteli bir şekilde ev sahipliği yapıyoruz.

Kına gecenizin akıllarda kalıcı olması eğlenceden geçer. Bu da profesyonel bir salondan geçer. Salon Olimpiyat olarak size eğlenceli bir kına gecesi vaat ediyoruz. Tecrübemiz ve kalitemiz ışığında, harika bir organizasyona ev sahipliği yapacağımızın sözünü veriyoruz. Çünkü şu zamana kadar birçok çiftin mutluluğuna şahit olduk ve nelerle karşılaştığımızı tahmin bile edemezsiniz. Organizasyon ekibimiz bu konuda oldukça tecrübeli ve hızlı çözümler yaratan bir yapıya sahip. Bu yüzden gözünüz kapalı güvenebilirsiniz!

Altın sarısı detayların çokça kullanıldığı salonumuz, İstanbul Avrupa Yakası kına salonları arasında iki katlı olanlardan. İkinci kattaki misafirleriniz kendini vip alanda oturuyorlarmış gibi hissediyorlar. Kına tahtı ise havalı bir kuş kafesini andıran platformun altında yer alıyor. Mor, kırmızı, pembe gibi renklerle dekorasyona hoş bir renk katıyor. Geniş pistimizde de doyasıya dans ediyorsunuz.

Yemekli bir kına düşünüyorsanız çeşitli menü seçenekleriyle hizmet veriyoruz. Hünerli aşçılarımız harika yemekler hazırlıyor ve tadı damağınızda kalıyor. Kına sonrası da ne kadar lezzetli yemek yediğinizi düşünüyorsunuz. Bunun dışında kınaya özel ikramlarda sunuyoruz. Onlar da son derece lezzetli! Ayrıca dilerseniz öncesinde tadım da gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun dışında kına ekibiyle de görsel bir şov düzenleyebiliyorsunuz.

Kına öncesi sağladığımız görüşmeler sırasında organizasyonunuz hakkında bir program hazırlıyoruz. Bunun içerisinde dekorasyondan müziğe yemeklerden hizmet içeriğine kadar detaylar yer alıyor. Kına davetiniz gelip çattığında ise bu programa göre hazırlık yapılıyor. Ayrıca o gün size bir organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz. Son derece çözüm odaklı bir anlayışla kına esnasında yardımcı oluyor.

Eğer İstanbul kına mekanları ve fiyatlarının Salon Olimpiyat yorumunu merak ediyorsanız ve hizmet içeriğimizin ayrıntılı bilgisini almak istiyorsanız, yapmanız gereken yandaki formu eksiksiz olarak doldurmak!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Altınşehir Mahallesi, Osmanlı Cd. No:34, 34494 Başakşehir/İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Salon Olimpiyat Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.