Poyraz Balo Davet

E-posta Gönder

Poyraz Balo Davet Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  500-750

Poyraz Balo Davet Sıkça Sorulan Sorular

 • Poyraz Balo Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Poyraz Balo Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Poyraz Balo Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Poyraz Balo Davet kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Poyraz Balo Davet kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Poyraz Balo Davet Hakkında

Pendik’te 19 yıldır profesyonel bir hizmet veriyoruz. Hayallerinizdeki kına organizasyonunuzu gerçekleştirmek için çalışıyoruz.

700 kişilik bir geniş bir salonda her ihtiyacınızı karşılamak için elimizden geleni yapıyoruz. Ayrı bir katta ise 200 kişiye kadar kına, nişan ve sünnet organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz. Bu tür davetlerin ne kadar değerli ve önemli olduğunun farkındayız. Öyle olmasa zaten böyle bir sektör içinde yer almazdık. Bu hassasiyetle davranıyor, mutluluğunuz için çalışıyoruz. Salonumuzda her detayı düşündük. Rahatınız, eğlenceniz, mutluluğunuz için… Bu atıldığınız yeni macera da bizimle çalışmanızı çok istiyoruz. Çünkü her yeni hikâye, yeni bir heyecan yaratıyor. Kendimizi yenilenmiş hissediyor ve daha büyük bir şevkle organizasyonunuzu gerçekleştiriyoruz.

Her sene yenileniyoruz. Sektörün gelişmelerini yakından takip eden bir anlayışa sahibiz. Şu zamana kadar birçok çiftin mutluluğuna şahitlik ettik. Üstün hizmet anlayışımız sayesinde tercih edilen bir salon haline geldik. Şu zamana kadar mutluluğuna şahitlik ettiğimiz çiftlerimiz sayesinde başarılara imza attık. İstanbul Pendik’te kına salonu arayışında olanların karşına büyük bir tecrübe ve başarıyla çıkıyoruz. Hayallerinizdeki organizasyonu yaratmak için çalışıyoruz. Üstelik bunu profesyonel bir ekiple birlikte gerçekleştiriyoruz. Yemekli, yemeksiz ya da kokteyl seçenekleri ile davetinizi güzelleştiriyoruz. Ayrıca kına töreni çerçevesinde süsleme ve müzik konusunda yardımcı oluyoruz. Fakat dilerseniz bir organizasyon firması ile daha kapsamlı bir konseptte oluşturabiliyorsunuz. 200 kişilik kına salonumuzun geniş bir pisti var. Eğlencenin ve hüznün bir arada olduğu kına geceleri için görsel şovlarla hizmeti destekliyoruz.

Eğer, İstanbul Anadolu yakası kına salonu arayışındaysanız iyi bir alternatif olabilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Fotoğraflarımıza, hizmet içeriğimize göz attınız. Hatta hakkında yazımızı bile okudunuz. O zaman yapmanız gereken şey belli. Yandaki formu eksiksiz doldurup bizimle iletişime geçmek!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Güzelyalı Mah. Yavuz Selim Cad. Ener Sok. No:73 Güzelyalı/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Poyraz Balo Davet Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.