Salon Marmaris

0212 963 0614

E-posta Gönder

Üyelere Özel

Hafta İçi, Kokteyl, Paket

₺8.500 Fiyat Al

Kampanyalar (1)

 • Güngören, İstanbul. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

 • 1 yıllık Düğün.com üyesi

Üyelere
Özel Fiyat
Hafta İçi, Kokteyl, Paket
₺8.500 Fiyat Al
Son gün 30/11/2022

Salon Marmaris Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  400-500

Salon Marmaris Sıkça Sorulan Sorular

 • Salon Marmaris kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Salon Marmaris kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Salon Marmaris kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Salon Marmaris kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Salon Marmaris kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Salon Marmaris kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Salon Marmaris kına ve bekarlığa vedanız için her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, düzenli havalandırma, kullan-at malzeme ile servis imkanı, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, masalar arası geniş mesafe aralığı ve mekan girişinde ateş ölçümü hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına ekibi

Salon Marmaris Hakkında

30 yılı aşkın süredir sektörde yer alan Salon Marmaris Güngören’de kına ve bekarlığa veda davetleriniz için çok şık bir davet alanı sunuyor. Beyazlar içerisindeki zarif tasarımlı salonunda kına gecelerine ev sahipliği yaparken aynı zamanda aksesuar temini ve dans şovları gibi vazgeçilmez unsurları bir araya getirerek eksiksiz bir davete imza atıyor.

Davet Alanları

Salonumuzda 400 ila 500 kişiye kadar davetlilerinizi en iyi şekilde ağırlıyoruz. Salonun her yerinden görülebilen bir kısmında gelin için özel bir köşe oluşturuyor, kına merasimini burada gerçekleştiriyoruz. Dans gösterileri eşliğinde salona gösterişli bir giriş yapabilmeniz ve tüm konuklarınızla birlikte doyasıya eğlenebilmeniz için salonun merkezinde yeterince büyük bir dans alanı bırakıyoruz.

Dekorasyon

Salonumuzun altın ve beyaz renkleri içeren klasik tarzını, geleneksel bir kına dekorasyonu ile tamamlıyoruz. Yuvarlak masaları, beyaz tiffany sandalyeler ile çevreleyerek oturma düzeni oluşturuyoruz. Altın rengi detaylara sahip kına tahtını, kırmızı tüller ile süslüyor, etrafına altın rengi dekorlar, puflar ve sehpa yerleştiriyoruz. Renkli ışıklandırmalardan destek alarak görkemli bir ortam yaratıyoruz.

Hizmetler

Güngören kına gecesi mekanları arasında yer alan salonumuzu davetinize hazır hale getirmek için masa ve sandalyeleri giydirmesi ile birlikte mekan süslemesi de yapıyoruz. Video çekimini kına paketimize dahil ediyor, davetinizi yıllar boyu saklayabileceğiniz somut anılar haline getiriyoruz. Kına ekibimiz ile geleneksel bir kına merasimi gerçekleştiriyor, dans koreografileriyle davetinize eğlence katıyoruz.

Salon Marmaris Davet Salonu Haznedar’da merkezi bir konumda yer alan salonunda, uzun yıllara dayanan tecrübesiyle birbirinden özel kına gecesi ve bekarlığa veda davetleri gerçekleştiriyor. Göz alıcı tasarımı ve şık dekorasyonuyla ön plana çıkan bir salonda, planlama sürecinizi kolaylaştıracak kapsayıcı hizmetler ile birlikte keyifli bir kına gecesi düzenlemek istiyorsanız, sayfa bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilir veya yandaki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.