Rumeli Utkum Düğün& Davet

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Rumeli Utkum Düğün& Davet
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Rumeli Utkum Düğün& Davet Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Rumeli Utkum Düğün& Davet Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Rumeli Utkum Düğün& Davet Sıkça Sorulan Sorular

Rumeli Utkum Düğün& Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Rumeli Utkum Düğün& Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Rumeli Utkum Düğün& Davet kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Rumeli Utkum Düğün& Davet kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Rumeli Utkum Düğün& Davet Hakkında

Her gelin için kına gecesi çok özeldir. O geceye dair her bir detay çok önemlidir. Hem geleneksel hem de modern kına gecelerini harmanladığımız Rumeli Utkum Düğün&Davet Salonu’nda, sizi görsel şölen hâline gelen geceye davet ediyoruz. Ev sahibi olduğunuz bu gecede kendinizi misafir gibi hissedebilmeniz için elimizden geleni yapıyoruz.

Düğüne son 1 hafta kala bütün ayrıntıların üzerinden bir kez daha geçebilmek adına sizi salonumuza davet ediyoruz. Böylelikle kına gecenizde hiçbir eksikliğe yer vermiyoruz. Organizasyona dair size farklı paket seçenekleri sunabiliyoruz. Bütçenize uygun olduğunu düşündüğünüz paketlerden dilediğinizi seçme şansına sahip olabiliyorsunuz. Birlikte karar verdiğimiz konseptinize göre giriş müziğinizi belirliyoruz. Size eşlik eden nedimelerimizle dilerseniz prova yapma imkânına da sahip oluyorsunuz.

Kına gecenize geldiğimizde ise ilk olarak salona giren konuklarınız kına tahtını görünce şaşırıyorlar. Ardından sizin nedimelerle uyumlu bir şekilde sahneye çıkışınız, müziklerin geçişleri ve ışıltılı kelebek danslarıyla dillerden düşmeyecek bir kına gecesine imza atmış oluyorsunuz. Sadece kadın kadına planladığınız kına gecelerini de salonumuzda gerçekleştirebiliyorsunuz. Sizin için özel olarak kadın dj getirtiyor, hizmet ekibimizde o geceliğine sadece kadınlara yer veriyoruz. Ayrıca kına gecenize dair hiçbir detayı kaçırmamak adına kadın kameraman da işinin başında oluyor.

Hâlâ İstanbul’da kına gecesi mekânları arıyorsanız ve isteğiniz kına gecesini gerçekleştirmek için bir yer bulamadıysanız hiç endişelenmeyin deriz. Form üzerinden bizimle iletişime geçebilir, fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Kartaltepe mah. Çaldıran sokak no:8/10c Bayrampaşa

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Rumeli Utkum Düğün& Davet Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.