• Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Prinkipo Meyhanesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Prinkipo Meyhanesi Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Prinkipo Meyhanesi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Prinkipo Meyhanesi Sıkça Sorulan Sorular

Prinkipo Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Prinkipo Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Prinkipo Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Prinkipo Meyhanesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Prinkipo Meyhanesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Prinkipo Meyhanesi Hakkında

20 yılı aşkın süredir Prinkipo Meyhane Büyükada’da aynı yerinde hizmet veriyor. Ançuez, lakerda gibi farklı lezzetlerle birlikte farklı bir meyhane olarak karşınıza çıkıyoruz.

Mezeler kadar sohbetler de güzel olmalı diyerek çıktık bu yola. Hayalimizdeki muhabbetin su gibi aktığı bir meyhane yarattık. Aynı zamanda lezzetli menümüzle bu muhabbete eşlik ettik. Bahçemiz ve iç mekanımızla farklı bir dünyaya girdiğinizi fark ediyorsunuz. İç mekanımızdan başlayacak olursak, her köşede mutlaka canlı bir bitki görüyorsunuz. Fotoğrafların ve içki şişelerin yarattığı bir dekorasyonun içinde kalıyorsunuz. Tavandan sarkan deniz kabukları, çiçek detayları ve kuş kafesleri hoşunuza gidecek eminiz. Biraz ilerlediğinizde cam alanın dışına çıkıyorsunuz. O esnada denize açılıyorsunuz. Çim ve çiçeklerin arasında yer alan bahçemizi çok seveceğinize eminiz. Palmiye ağaçları ve deniz manzarasında Prinkipo farklı meyhanemize hoş geldiniz.


Samimiyet en önem verdiklerimizden. Girdiğiniz anda bunu hissetmeniz için çalışıyoruz. Sevdiklerinizle sıcak bir ortamın içinde kutlamanızı yapmanızı istiyoruz. Hoş sohbetle zamanın nasıl aktığını fark etmediğiniz, standardın dışındaki çeşitleriyle mezelerimizi beğendiğiniz ve muhteşem deniz manzarasının huzurunu hissettiğiniz bir davet vadediyoruz size.


Bekarlığa veda partinizi burada yaptığınız için mutlu olmanız için her detayı düşünüyoruz. Özellikle öncesinde sizi davet ediyoruz. Böylece fix menünüzü hazırlıyor, ihtiyaçlarınızı konuşuyoruz. Hatta tadım ve değişiklik bile gerçekleştirebiliyorsunuz. Geriye tam bir meyhane diyebileceğiniz mekanımıza bekarlığa veda kutlamanız için geldiğiniz de keyifli vakit geçirmek kalıyor.


Çok anlattık. Artık sıra sizde! Eğer Prinkipo Meyhanesi iletişimin nasıl olduğunu merak ediyorsanız yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmak! Böylece farklı mekanımızda sıradan olmayan lezzetlerle meyhane tadında bir bekarlığa veda kutlaması gerçekleştirebiliyorsunuz. Denize birkaç adım uzaklıkta keyifli vakit geçirmek için bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Maden Mahallesi, Gülistan Caddesi, No:11

 • Haritadaki Konumu

  Prinkipo Meyhanesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.