Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İstanbul

Pınar Davet Salonu

Pınar Davet Salonu

Pınar Davet Salonu Hakkında

Pınar Davet Salonu, modayı yakından takip eden mimarisiyle davet vermek isteyen çiftleri bünyesinde ağırlıyor. Mekan davet konseptleri arasında Beylikdüzü’nde kına gecesi yapılacak yerler arasında bulunuyor. Mekan aynı zamanda bekarlığa veda ve diğer daha butik organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Lokasyonu bakımından oldukça merkezi olan işletme, yenilenmiş tasarımıyla kapalı salonda davet verme konforunu arayan herkese kapılarını açıyor.

Davet Alanları

Mekan 150 kişilik misafir listeli çiftlere kapalı davet salonunu tahsis ediyor. Yüksek tavanlı ve boydan boya yüksek camlı salon misafirlere ferah bir davet gecesi olanağı sunuyor. Mekanın cadde üstündeki merkezi konumundan dolayı, caddeye bakan camlar aynı zamanda perdelerle de kapatılabiliyor. Geniş dans pisti sayesinde çift ve misafirleri bu özel gecenin eğlencesine doyuyor.

Dekorasyon

Beylikdüzü bekarlığa veda konseptiyle hizmet sunan mekanlar arasında bulunan Pınar Davet Salonu, çiftlere sunduğu farklı konseptler ve bu konseptlere uygun dekorlarla eğlenceli bir davet gecesi olanağı yaratıyor. Yuvarlak masalara, beyaz tiffany sandalyeler eşlik ediyor. Tercihe göre renk hakim olacak renk değişebiliyor. Altın rengi tabaklar, çiçek aranjmanları ve taht süslemeleriyle renkli bir organizasyon vadediyor.

Hizmetler

Pınar Davet Salonu, bünyesinde davet vermek isteyen tüm çiftlere, gecelerinin daha iyi geçmesi için pek çok hizmet sunuyor. Çiftin hazırlığı için gelin odası tahsis ediliyor. Ses ve ışık sistemi gibi teknik hizmetler ve kapalı salonun içerisinde klima bulunuyor. Davetin konseptine göre de kına tahtı, bindallı, kına süslemesi, arka fon, nişan masası ve nişan süslemesi gibi olanaklar sunuluyor.

Yiyecek / İçecek

Eğlenceli bir davetin en güzel eşlikçisi, kesinlikle lezzetli ikramlardır. Pınar Davet Salonu da kına ve bekarlığa veda gibi daha butik ve arkadaş arasında verilen davetlere ev sahipliği yaparken gelen misafirlere yemek hizmeti sunmayı unutmuyor. İşletme, çiftleri ve misafirlerini belirli bir menüye tabi tutmuyor. Onun yerine çiftlerin arzusuna göre menü oluşturuluyor.

Salon daveti konseptini kına ya da bekarlığa veda gecelerinizde tercih ediyorsanız, Pınar Davet Salonu sizi ve misafirlerinizi ağırlamaya hazır. Beylikdüzü davet salonları bakımından farklılık gösterebilir fakat Pınar Davet Salonu geniş davet alanı, konsepte uygun dekor ve hizmet olanaklarıyla çiftleri memnun ediyor. Siz de erken rezervasyonla ödeme kolaylığından yararlanmak ve fiyat bilgisi almak istiyorsanız sayfadaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Pınar Davet Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Pınar Davet Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Pınar Davet Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Pınar Davet Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Pınar Davet Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.