Orkide Cafe

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Orkide Cafe
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Orkide Cafe Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Orkide Cafe Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Orkide Cafe Sıkça Sorulan Sorular

Orkide Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Orkide Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Orkide Cafe kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Orkide Cafe kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Orkide Cafe Hakkında

İstanbul Ataşehir’de bulunan işletmemizi kına geceleriniz için tercih etmek ister misiniz? Size sunduğumuz fırsatlar ve avantajları ayrıntılı olarak anlatmadan önce işletmemizin Ataşehir’de yer aldığını ve İçerenköy Mahallesinde yer aldığını belirtmek istiyoruz. Özel araçlarınızla gelmek isterseniz kafemizin önünde bulunan alana güvenle park edebiliyorsunuz. Araçlarınız gece boyunca ücretsiz olarak burada kalabiliyor.


Kafemizin açık ve kapalı bir alana sahip olduğunu ve organizasyonlarınızı bu iki alanımızda da rahatlıkla gerçekleştirebildiğinizi belirtmek istiyoruz. Kapasite olarak kalabalık organizasyonlara da ev sahipliği yapabildiğimizi ve her iki bölgede de geniş bir alana sahip olduğumuzu söylemek istiyoruz. Açık alanımızın ağaçlarla çevrelendiğini ve dışardan herhangi bir şekilde görünmediğini de söyleyelim. Kapalı alanımız ise yüksek tavandan ve geniş bir alandan oluşuyor. Bu alana yerleştirdiğimiz masa ve sandalyeleri talebinize göre düzenleyebiliyoruz. Kalabalık etkinlikleriniz için kapalı alanımızı kullanmanızı tavsiye ediyoruz.


İşletmemizi tercih ettiğiniz anda, güler yüzlü personelimiz tarafından karşılanacaksınız. Gün boyunca sizin yanınızda olacaklar ve size özel bugünde hiçbir eksikliğin yaşanmamasını sağlayacaklar.


Orkide Cafe Ataşehir’de kına gecelerinizi, nişanınızı, sünnet düğününüzü, bayi toplantılarınızı, kurumsal etkinliklerinizi ve bunun gibi birçok organizasyonlarınızı gerçekleştirmek için konuklarına kapılarını açıyor. Tabii ki bu özel etkinlikler için bizimle en az 2 hafta önceden iletişime geçmeniz gerekiyor. Böylelikle isteklerinizi karşılamak için planlamamızı yapıyor ve hiçbir mağduriyet yaşamamanızı sağlıyoruz.


Bu etkinlikler için konsept süslemeleri de yapabiliyoruz. Balon ve küçük süslemelerle mekânımızı süslediğimizi söyleyelim. Bu süslemeleri desteklemek ister ve ekstra olarak aksesuar talebinde bulunmak isterseniz, bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarıyla anlaşabilirsiniz. Hem masa sandalye süslemelerinde hem de mekân süslemelerinde detaylı olarak yardım alabilirsiniz.


Bu fırsatlardan çok uygun fiyatlarla faydalanıyorsunuz. Düğünden önce fazla paralar verme devrine son. Cebinize dost olan Orkide Cafe İstanbul’daki tüm konuklarını bekliyor. Yapmanız gereken tek şey yandaki formu doldurmak.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    İçerenköy Mahallesi, Oyacı Sk. No:14, 34752 Ataşehir/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Orkide Cafe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.