Nis Düğün Salonu

1 Yorum

E-posta Gönder

Nis Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  50-80 TL

 • Kapasite

  300-400

Nis Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Nis Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Nis Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 50-80 TL aralığından başlamaktadır.Nis Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Nis Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Nis Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Nis Düğün Salonu Hakkında

Geleneksel bir aile yapınız mı var? Belki de geleneksel organizasyonları seven bir kişiliğiniz var! Öyleyse Nis Düğün Salonu Kağıthane’de benzersiz organizasyonlarınızı düzenlemek için sizi bekliyoruz. Unutulmaz bir kına gecesi organizasyonu için konseptler tasarlıyor ve hayallerinizin ötesinde bir gecede konuklarınızı ağırlamak için çalışmalar yapıyoruz… Kına gecesi organizasyonlarınız için sunduğumuz hizmetlerden kısaca bahsetmek istiyoruz:

Konuklarınızı düğün salonumuzun girişinde isimlerinizin yazılı olduğu “Hoş geldiniz” panosunun önünde karşılıyoruz. Hizmet personellerimiz lokum ve ikramlar ile konuklarınızı salonumuza buyur ediyor. Burada konuklarınızı 300 ila 400 kişilik şık bir davet salonu bekliyor. Masalarda sade bir şıklık için beyaz masa örtüleri tercih ediyor, beyaz üzerine renkli organze kumaşlarla tasarladığımız sandalyeler de davet alanını tamamlıyor. Kına ritüellerinin gerçekleşeceği, kendinizi özel hissedeceğiniz bir kına köşesi de dekore ediyoruz. Kına tahtı ve cibinliğin bulunduğu platformu salonun en güzel köşesinde yerleştiriyoruz. Geleneksel kına geceleri için kırmızı ve işlemeli taht seçimimiz son derece zarif oluyor. Nedimeleriniz için taht etrafına sıraladığımız minderlerle her şey hazır.

Sıra kına merasimine geldiğinde, tören için kına tepsisi, sizin için kaftan, mum ve özel aksesuarlar temin ediyoruz. Sahneye çıkışınız ve tören için özel şovlar da hazırlayabiliyoruz. Tercih ettiğiniz kına paketine dahil veya isteklerinize bağlı olarak; yelpaze, davul veya volkan şovlar yapabiliyoruz. Bu arada gecenin kesintisiz bir eğlence olması için siz kına hazırlıkları yaparken organizasyon firması desteği alarak davet ettiğimiz dans grupları ve nedime gösterileri de tasarlayabiliyorsunuz. Eğlence demişken: Son teknoloji teknik ekipmanlar, kadın DJ ve geniş repertuvarlarıyla müzisyenlerimiz kaliteli eğlence için sizi bekliyor. Repertuvarımızda Hint, Roman ve geleneksel kına konseptleri için alternatif türküler yer de yer alıyor. Ayrıca Hint kınası yakmak için bir sanatçı davet edebilirsiniz. Tamamen geleneklere uygun bir gece tercih ederseniz Türk kahvesi ikramları için “kahveci güzeli” bizimle birlikte oluyor. Son olarak çekim ekibimizle gecenizden onlarca hatıra ve mutluluğun belgeleri olarak fotoğraf arşivine de sahip olabiliyorsunuz.

Kağıthane kına gecesi mekanları arasında Nis Düğün Salonu’nu tercih ediyorsanız; eşsiz gecenizi tasarlamak için yapmanız gereken sayfa üzerindeki “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak iletişim sağlamak. Konuklarınıza yol tarifi verirken: Okmeydanı hastane metrobüs durağından indiklerinde yalnızca 3 dakika yürüyerek salonumuzda olacaklarını belirtebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Gürsel Mahallesi, Evim İş Merkezi, 28 Nisan Cad. No: 19 Kağıthane/ İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Nis Düğün Salonu Yol Haritası

Nis Düğün Salonu Düğün Yorumları (1)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

A&E

Arzu & Erkan

Düğün Tarihi: 01.07.2020Daha once nişan ve kina organizasyonumu yaptigim, benimve misafirlerimin son derece eglendigi memnun kaldigi isletme Çalisanlarindan organizasyon planlamasina, muziginden ikramlarina, her detay sizin mutlulugunuz ve memnuniyetiniz icin dusunulup organize olunuyor.
Ozellikle kina...
devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.