Nakkaş Suare

4

E-posta Gönder

0216 706 0371

2 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

100-150 TL

Min. Fiyat

Üsküdar, İstanbul

Lokasyon


COVID-19 Önlemleri

 • Sosyal mesafeye uygun oturma düzeni
 • Masalar arası geniş mesafe aralığı
 • Her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi
 • Uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi
 • Düzenli havalandırma
 • Ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi
 • Maskeli ve eldivenli servis personeli sunma
 • Mekan girişinde ateş ölçümü

Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 100-150 TL
 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 80-100 TL
 • Kapasite 200-300
 • Aksesuar Kiralama

Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına tepsisi, Kına töreni, Zenne / oryantal

Kampanyalar ve Paketler

Nakkaş Suare

Zengin Kokteyl içerikli menümüz Düğün.com Çiftlerine Özel %25 İndirim

Mayıs sonuna kadar yapılacak anlaşmalara özel Zengin Kokteyl içerikli menümüz her şey dahil Düğün.com Çiftlerine Özel %25 İndirimli

Dahil Hizmetler; Zengin içerikli kokteyl menümüzden, zengin süsleme içeriğinden, 3 kişilik karşılama hostes ekibimize, rengarenk gelin çıkarma showun'dan, Gelin kaçırma koreografisine, Kına tahtı, cibinlik, minderinden, 10 adet nedime için bindallı kullanımına kadar sizin için hazırladığımız muhteşem paketimizden gecenin sadece bir kaç detayı.

Detaylar için iletişime geçebilirsiniz

Son gün 31/05/2021

Nakkaş Suare

Düğün.com Çiftlerine Özel Saray Paketimiz %15 İndirimli!

Mayıs sonuna kadar yapılacak anlaşmalara özel Saray Paketimiz her şey dahil sadece 7.900 TL dir.

Dahil Hizmetler; Zengin süsleme içeriğinden, 3 kişilik karşılama hostes ekibimize, rengarenk gelin çıkarma showun'dan, Gelin kaçırma koreografisine, Kına tahtı, cibinlik, minderinden, 10 adet nedime için bindallı kullanımına kadar sizin için hazırladığımız muhteşem paketimizden gecenin sadece bir kaç detayı.

Detaylar için iletişime geçebilirsiniz

Son gün 31/05/2021

Nakkaş Suare

Düğün.com Çiftlerine Özel Hürrem Paketimiz %15 İndirimli!

Mayıs sonuna kadar yapılacak anlaşmalara özel Hürrem Paketimiz her şey dahil sadece 8.900 TL dir.

Dahil Hizmetler; Zengin süsleme içeriğinden, 3 kişilik karşılama hostes ekibimize, rengarenk gelin çıkarma showun'dan, Gelin kaçırma koreografisine, Kına tahtı, cibinlik, minderinden, 10 adet nedime için bindallı kullanımına ek olarak Hint kınacısı ve muhteşem oryantal show' a kadar sizin için hazırladığımız paketimizden gecenin sadece bir kaç detayı.

Detaylar için iletişime geçebilirsiniz

Son gün 31/05/2021

Nakkaş Suare

Düğün.com Çiftlerine Özel Yemekli Saltanat Paketimiz %20 İndirimli!

Mayıs ayı sonuna kadar yapılacak anlaşmalara özel yemekli Saltanat Paketimiz her şey dahil sadece 10.900 TL dir.

Dahil Hizmetler; Zengin süsleme içeriğinden, 3 kişilik karşılama hostes ekibimize, rengarenk gelin çıkarma showun'dan, Gelin kaçırma koreografisine, Kına tahtı, cibinlik, minderinden, 10 adet nedime için bindallı kullanımına ek olarak gün tabağı ikramı hazırladığımız paketimizden gecenin sadece bir kaç detayı.

Detaylar için iletişime geçebilirsiniz

Son gün 31/05/2021


Hakkında

Kültürümüzün en eğlenceli davetlerinden biri olan kına gecenizi hayata geçirmek için uygun bir mekân arıyorsanız sizi Nakkaş Suare’ye davet ediyoruz!

Düğününüz öncesinde tüm ritüelleriyle birlikte unutulmaz bir kına gecesi mi planlıyorsunuz? Bu davetinizi İstanbul’un kına gecesi düzenleme konusunda en tecrübeli ve başarılı mekânlarından birinde hayata geçirmek istiyorsanız doğru sayfadasınız! Kına geceleri pek çok farklı konseptte hayata geçirilen davetler. Nakkaş Suare kına organizasyonları konusunda oldukça geniş bir yelpazede hizmet veriyor. İstanbul’da bulabileceğiniz en iyi mekânlardan biri olarak önemli davetinizde yanınızda olmak bizi oldukça mutlu ediyor. Ayrıca Nakkaş Suare İstanbul’da oldukça kolay ulaşım sağlanabilen konumlardan birinde yer alıyor. Bu sayede kıymetli davetinize katılacak konuklarınız rahatça kına gecenize gelebiliyorlar. Elbette otopark ve vale hizmetlerimiz de bu konuda size yardımcı oluyor.

4 farklı salonumuzda davetler düzenlediğimiz mekânımızda 100 kişiden 650 kişiye kadar çıkan bir kapasite dahilinde davetlerinizi düzenliyoruz. Profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz tüm isteklerinizi en iyi şekilde hayata geçiriyor. Bu sayede size de sadece davetlileriniz ile birlikte doyasıya eğlenmek kalıyor. Kına gecesi konseptleri içinden hangisini tercih ediyorsanız bunu organizasyon sorumlumuza ilettiğiniz takdirde dilediğiniz ortamı mekânımızda hayata geçirme imkânına sahip oluyoruz. Geleneksel dokunuşlar ile sultanlara lâyık bir kına gecesi ya da renkli tüllerle bezenmiş mekânımızda muhteşem bir Roman konsepti… Bunlar gibi daha birçok konsepti en güzel şekilde organize edebilir ve memnuniyetinizi sağlayabiliriz.

Sevdiğiniz kişi ile birlikte mutluluğunuzu paylaşacağınız davetinizi Nakkaş Suare’de hayata geçirmek ve Nakkaş Suare kına fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bizimle irtibat kurabilir ve fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz. En güzel anlarınızda yanınızda olmak için sabırsızlanıyoruz!

İletişim

Şeyma Kara

Eda Özgül

 • Telefon: 0216 706 0371
 • Adres: Kuzguncuk mah. Gümüşyolu Cad. No:7 Üsküdar - Nakkaştepe / İSTANBUL

Nakkaş Suare Yol Haritası

2 yorum


Fe

Feyza

Düğün Tarihi: 29.04.2017

29 nisan tarihinde gerçekleşen mezuniyetimiz harikaydı mezuniyet ile ilgili görüşme yaptığım Hilal hanım mezuniyetimizin sonuna kadar herşeyle detaylı olarak ilgilendi hepimiz çok memnun kaldık herşey kusursuzdu çalışanlarda çok ilgiliydi bize böyle güzel bir geceyi hazırlayan başta Hilal hanım... devamı 

G&A

Gül & Armağan

Düğün Tarihi: 08.04.2017

08.04.2017 'de gerçekleşen nişanımız trk kelimeyle harikaydı.Tüm davrtlilerimiz çok memnun kaldılar.Nişan için mekana ilk gittiğimde görüşme yaptığım Ayça hanım nişanımızın sonuna kadar herşeyle detaylı olarak ilgilendi.Kendisinin enerjisi güzelliği ve kalitesiyle herşey mükemmel geçti... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!