Mutlu 3 Düğün Salonu

E-posta Gönder

Mutlu 3 Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  500-750

 • Aksesuar Kiralama

Mutlu 3 Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Mutlu 3 Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Mutlu 3 Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Mutlu 3 Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Mutlu 3 Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Mutlu 3 Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Zenne / oryantal

Mutlu 3 Düğün Salonu Hakkında

Merdivenlerden sultanlar misali göz kamaştırıcı bir şekilde inerek giriş yaptığınız bir düğün salonu hayal edin. Yıllardır hayali kurulan o anlardan biri geldi ve kına mekânı arayışına mı girdiniz? O halde Mutlu 3 Düğün Salonu Bahçelievler’e bakmadan kararınızı vermemenizi öneririz. Yıllardır düğün ve davet işletmeciliği yapıyor, tecrübelerimizi nesilden nesile aktarıyoruz. Hala bulunduğumuz sektörün öncü firmalarından biri olmamızı hem yenilikleri takip etmemize hem de misafirlerimizle kurduğumuz doğru ilişkilere borçlu olduğumuza inanıyoruz.

500-750 konuk kapasiteli salonumuzda bugüne dek çokça organizasyona ev sahipliği yaptık. Daha önceki tecrübelerimiz ışığında çiftlerimizin isteyebileceği tüm hizmetlere hazırlıklıyız.

Profesyonel bir ekiple çalışmanın kıymetli olduğunu hissedeceğiniz organizasyonlardan biri de kına geceleridir. Çünkü içerisinde kına merasiminden testi kırmaya kadar pek çok ritüel barındırır. Günümüzde bekarlığa veda konseptlerinin de sıkça kutlanan bu organizasyon için sizi Mutlu 3 Düğün Salonu’na bekliyoruz.

Kına geceniz için neler mi yapıyoruz?

İlk olarak süreci 2 boyutta ele almak isteriz. Bizim profesyonel ekibimizle sunduğumuz hizmetler ve ikramlar; çözüm ortağımız olan organizasyon firmasının sunduğu hizmetler. Düğün telaşında olduğunuz bu süreçte her şeye tek çatı altında ulaşmanın ne denli kıymetli olduğunu biliyorsunuzdur diyerek bizim sunduğumuz hizmetlerden bahsetmek istiyoruz.

Bizim sunduklarımız; giydirme, fotoğraf ve video, orkestra ve sanatçıdır.
Misafirlerimize ikram olarak da yaş pasta, kuru pasta ve meşrubat servisimiz vardır. Servislerimiz güler yüzlü personellerimizce kişi başı olarak açılmaktadır.
Kına gecelerinde birlikte çalıştığımız firma da alanında uzmandır. Dilediğiniz tüm konsept kına organizasyonlarını gerçekleştirebilecek yetkinliktedir.

Birlikte size neler mi sunacağız?

Kına tahtı, kına sehpası, mekân süsleme, bindallı/kaftan (geline ve arkadaşlarına), damada fes ve yelek, el mumları, tefler ve çok daha fazlası! Aynı zamanda davul showla salona giriş yapabilir, oryantal showla gecenize renk katabilirsiniz.

Belki de aklınıza hiç gelmemiş detayları bulabileceğiniz Mutlu 3 Düğün Salonunda kına gecenizi gerçekleştirmek isterseniz; yapmanız gereken çok kolay! Formumuzu doldurun ve bizimle iletişime geçin. Hayallerinizi gerçekleştirmek için sizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Hürriyet Mah. Süphan Sk. No:5 34191 Bahçelievler/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Mutlu 3 Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.