Muço Yatçılık

E-posta Gönder

 • Beşiktaş, İstanbul. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Muço Yatçılık Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  50-80 TL

 • Kapasite

  50'den az

Muço Yatçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Muço Yatçılık kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Muço Yatçılık kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 50-80 TL aralığından başlamaktadır.Muço Yatçılık kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Muço Yatçılık kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Muço Yatçılık kına ve bekarlığa veda için maksimum 50'den az kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi

Muço Yatçılık Hakkında

25 yıldan fazla süredir İstanbul’da konuklarımız ile birlikte Boğaz turları ve özel partiler düzenliyoruz! Yılların tecrübesi ile Muço Yatçılık olarak prestij ile lüksü birleştiriyor ve Marmara sularında huzuru vaat ediyor…

Az sayıda davetliniz ile birlikte bekarlığa vedalarınıza da ev sahipliği yapıyoruz. Bekarlığa veda partisi aslında ne kadar da önemli değil mi? Dostlar ile eğlence, hoş sohbetler ve stres atılan bir yolculuk! İşte tam da bu noktada Muço Yatçılık küçük organizasyonlar için konsept partiler hazırlıyor. Konseptli partileriniz için ise organizasyon sorumlumuzdan da destek alarak planlamalar yapıyor ve düzenlemeleri başlatıyoruz.

Bozkurt veya Bambi yatlarımızda; davet alanınızı tasarlıyoruz. Tasarlarken farklı süsleme ve dekorlar da tercih edebiliyoruz. Servis takımları ve kadehler ile de ziyafetleriniz için hazır hale getiriyoruz. Kendi müziğiniz ile eğlence şansı sunuyoruz. Saatlik olarak kiraladığınız teknemizde parti bitiminde Boğaz turlarınızı tamamlıyoruz.

Peki farklı alternatifler sunarsak? Muço Yatçılık olarak İstanbul tekne organizasyonu için günlük veya gecelik de kiralama avantajı sağlıyoruz! Bu sayede Prenses adası turları için gecelik, günlük olarak Karadeniz turu gibi alternatifleri inceleyebilir, birlikte planlamalar da yapabiliriz…

Bu eşsiz gecede kendinizi şımartmayı da unutmayın! Hayal ettiğiniz detayların tümünü görüşmeler esnasında belirtin! Turlarımızda sahil mekânlarına yanaşabiliriz ve istediğiniz güzergâh ile turlar düzenleyebiliriz. Tur rehberi ile bir gezi de seçebilir hatta Boğaziçi Köprüsünde lazer showları ya da sürprizli partileri de değerlendirebilirsiniz. Davet menüleriniz için de yanınızda oluyoruz! Özel tarifler ile hazırlanmış menülerimizde tazelik ve lezzet garantisi veriyoruz.

Siz de İstanbul bekarlığa veda mekanlarında olmaktansa teknede olmayı tercih ediyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan Muço Yatçılık iletişim formuna tıklayabilirsiniz. “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak fiyat teklifleri alabilir ve hazırlıklara başlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Cevdet Paşa Cad. Boğaziçi Yalısı Karşısı Küçük Bebek- Beşiktaş/ İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Muço Yatçılık Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.