Minisa Organizasyon & Davet Evi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Minisa Organizasyon & Davet Evi
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Minisa Organizasyon & Davet Evi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Minisa Organizasyon & Davet Evi Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Minisa Organizasyon & Davet Evi Sıkça Sorulan Sorular

Minisa Organizasyon & Davet Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Minisa Organizasyon & Davet Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Minisa Organizasyon & Davet Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Minisa Organizasyon & Davet Evi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Minisa Organizasyon & Davet Evi kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Minisa Organizasyon & Davet Evi Hakkında

Kına gecesi organizasyonlarınız için mekân arayışı içerisinde misiniz? Size hem mekân hem de profesyonel organizasyon desteği ve istisnasız her detayın tasarlandığı bir gece vaat ediyoruz desek?

Davetlerim için tam da aradığım salon dediğinizi duyar gibiyiz! Minisa Organizasyon & Davet Evi olarak hazırlıklarımıza başlıyoruz. Uzman kadromuz ile beraber isteklerinizi öğrenmek adına görüşmeler düzenliyoruz. Bayrampaşa kına evimizde planlama ve hazırlıklar yaparak gecenizi tasarlamaya başlıyoruz!

İlk olarak konseptinizi belirlemek bizim için çok önemli! Günümüzde kişiselleştirilmiş konseptler ve özel detaylar ile konseptler yaratmak gelin hanımların tercihi oluyor. Bu yüzden de çalışmalarımızda standartlaşmış; geleneksel, prenses, saray, Osmanlı tarzında kına konseptlerinin yanında farklı alternatifler de sunuyoruz. Hint ve Roman konsepti bunlardan bazıları! Onun dışında da hayal edin birlikte yapalım mottosu ile hareket ediyoruz.

Kaftanınız ve nedimelerinizin bindallılarına da uygun renklerde olan kına köşesi dekore ediyoruz. Köşede; kına tahtı ve cibinliği ile renkli çiçekler, kına sehpası, kına tepsisi, minderler yer alıyor. Ayrıca farklı fotoğraf çekim alanları, konuklarınıza sunulacak hediyelerin olduğu kına masası de stilize edebiliyoruz. Paketli kuru kına hediyeleri sıklıkla tercih edilenler arasında ter alsa da hediye ve beraberinde; nedime tacı, el mumu, tef, mendil gibi aksesuarları da istekleriniz doğrultusunda belirleyebilirsiniz. Ekibimiz elleri ile istediğiniz sayıda aksesuarınız yapacaktır!

Konuklarınız için de görkemli ve şık ziyafet masaları hazırlıyoruz. Tiffany sandalyeler, beyaz örtüler ile süslenen davet masaları; rengarenk suplalar, servis takımları ve kadehler ile hazır hale getiriliyor. Şık sunumlar ile damak tadınıza göre belirlediğiniz menüler de hazırlanıyor ve konuklarınızın beğenisine sunuluyor! En özel davetlerinizden bir tanesi olan kına merasimleriniz için Minisa Organizasyon & Davet Evi menülerini değerlendirmekten de memnun kalacaksınız! Gelin yolunuzu da süslemeyi unutmuyoruz.

Kesintisiz eğlence ve müzik ziyafetiniz için sahnede yerlerini alan müzisyenlerimiz geceyi başlatmak için sizi bekliyor…

Yapmanız gereken ise sayfanın üst kısmında yer alan Minisa Organizasyon & Davet Evi iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak. Bu sayede Bayrampaşa kına gecesi mekanları arasında bir marka haline gelen davet evimizin kına paketleri ve fiyat teklifleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Yenidoğan Mah. Cengiz Topel Cad. No: 12 Bayrampaşa/ İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Minisa Organizasyon & Davet Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.