Mi Bella Garden

E-posta Gönder

Mi Bella Garden Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  100-200

Mi Bella Garden Sıkça Sorulan Sorular

 • Mi Bella Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Mi Bella Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Mi Bella Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Mi Bella Garden kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Mi Bella Garden kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni, Zenne / oryantal

Mi Bella Garden Hakkında

Her davetin kendine özel ihtiyaçları vardır; bu ihtiyaçları en iyi şekilde giderebilmek için özveri ve ilgi gereklidir. Biz size bu özveri ve ilgiyi göstermeye hazırız. Kına gecenizi kusursuz olarak organize etmek için Kağıthane’de faaliyet gösteriyoruz. Hayallerinizdeki kına gecesi konseptini, Mi Bella Garden Kağıthane’de yaşamaya hazırsanız, size hizmetlerimizden bahsetmek istiyoruz;

Öncelikle profesyonel ekibimizle, kına gecenizin başından sonuna kadar her detayı düşünerek size bu süreçte destek oluyoruz. Işıklandırması ve iç mimarisiyle hayranlık uyandıran mekânımızda 100 kişiye kadar çıkabilen ağırlama kapasitemizle hizmet veriyoruz. Masa ve sandalyelerimizi gelecek konuk sayınıza göre yerleştiriyoruz. Mekânımızda dilediğiniz konsepte dekor oluşturabiliyor, isteğiniz dahilinde değişik renk ve şekilde süslemeler yapabiliyorsunuz. Dışarıdan anlaşacağınız bir organizasyon firması ortaklığıyla da, daha farklı konseptlere imzamızı atabiliriz. Tercihi tamamen size bırakıyoruz.

Kına gecenizi son zamanların trendlerine uydurmak için organizasyon firmalarının kiraladığı aksesuarlardan faydalanabilirsiniz. Örneğin kına ekibiyle önceden hazırladığınız dans koreografisiyle görsel bir şov hazırlayabilirsiniz. Hint kınasıyla kız arkadaşlarınıza güzel bir anı armağan edebilirsiniz ya da sizin için süslenmiş kına tahtıyla kendinizi prensesler gibi hissedebilirsiniz.

Kına gecelerinizi yemekli veya yemeksiz olacak şekilde planlıyoruz. Yemekli davetlerinizde profesyonel mutfağımızda hazırlanmış müthiş tatları konuklarınıza ikram ediyoruz. Profesyonel ve titiz ekibimizle, yöremizin yemek kültürünü yansıtarak, görsel dizaynıyla da fark yaratan menüler hazırlıyoruz. Eminiz ki konuklarınız bu lezzetleri çok beğenecek.

Restoranımızda nikâh sonrası yemek organizasyonları düzenleyebiliyor; düğün, nişan, açılış, bayi toplantısı ve mezuniyet töreni gibi her türlü etkinliğiniz için size ev sahipliği yapabiliyoruz.

Verdiğimiz hizmetler bunlarla sınırlı değil, daha fazla bilgi almak ve Mi Bella Garden Cafe Restaurant fiyatlarımızı öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özel günlerinizde size ev sahipliği yapmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Merkez Mahallesi, ismet paşa Cd No:2, 34406 Kağıthane/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Mi Bella Garden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.