Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İstanbul

Mega Başak Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Mega Başak Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Mega Başak Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Mega Başak Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Mega Başak Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Mega Başak Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Mega Başak Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Mega Başak Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Mega Başak Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Mega Başak Düğün Salonu Hakkında

İstanbul’da özel günlerinize ev sahipliği yapan Mega Başak Düğün Salonu Ihlamurkaya’da faaliyet gösteriyor. Hayallerinizdeki kına organizasyonu için her detayla ilgileniyor, sizin üzerinizdeki yükü hafifletiyoruz.

Kına organizasyonlarında pek çok hizmetimiz bulunuyor. Gelin öncelikle mekân süsleme hakkında bilgi verelim. Her sene değişen trendlere göre dekorumuzda yenilikler yapıyoruz. Bu seneye özel olarak beyaz ve altın renklerini salonumuzda ağırlıklı olarak kullandık. Dilerseniz farklı tonlarda giydirmeler yapmamız da mümkün. Pembe, gümüş ya da kırmızı… Seçim tamamen size kalmış.

Diğer 1 hizmetimiz ise: fotoğraf ve video çekimidir. Davet boyu her anınızı kadrajımızı alıyoruz. Yıllar sonra gülümseyerek bakabileceğiniz; fotoğrafları ve düğün videosunu oluşturuyoruz.

Konuklarınızın karşılanmasından bahsedecek olursak; kırmızı halı ve altın şamdanlardan oluşan girişimizden geçerek salonumuza ulaşıyorsunuz. Girdiğiniz ilk andan itibaren hem sizi hem de misafirlerinizi güler yüzlü ekibimiz karşılıyor.

Kına gecelerinde ışıklandırmalarımızdan oldukça fazla yararlanıyoruz. Yalnızca tavanda olan standart beyaz ledlerin ötesinde çok daha fazla ışık ekipmanına sahibiz. Neler mi var? Kolonlarımız ledlerle süslü. Tavanda spotlarımızla lazer gösterileri, tavanda renkli fotoğraf ışıklandırmalarımız bulunuyor. Görsel açıdan sizi mutlu edecek bir organizasyon gerçekleştirmiş oluyoruz.

İkram olarak pek çok farklı alternatifimiz söz konusu. İstediklerinizi seçebilirsiniz. Dilerseniz yemekli 1 organizasyon da talep edebilirsiniz.

Eğlencenizi de hizmetimizin bir parçası olarak görüyoruz. Kına gecenizde çıkacak şarkıcıdan çalınacak şarkıya kadar pek çok detayı kendiniz belirleyebiliyorsunuz.

Kına organizasyonları noktasında birlikte çalıştığımız organizasyon firması mevcut. Kendileri alanında profesyonel kişilerden oluşuyor. Salonumuzu istediğiniz konsepte uygun olarak hazırlayabiliyorlar. Gerek kına süslemeleri gerek de kına dekorları noktasında destek oluyorlar.

Tüm istediklerinizi tek çatı altında size sunan Mega Başak Düğün Salonu iletişimi için sağ üstteki form üzerinden ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Alemdağ Cad. Doğanevler Durağı Kat:2 Ihlamurkuyu, Dudullu/İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Mega Başak Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.