Maris Restaurant

E-posta Gönder

Maris Restaurant Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  100-200

Maris Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

 • Maris Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Maris Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Maris Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Maris Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Maris Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Zenne / oryantal

Maris Restaurant Hakkında

İstanbul’da şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzak bir işletmede kına gecelerinizi gerçekleştirmek isterseniz sizi Maris Cafe Restaurant ile tanıştırmak istiyoruz. Doğayla iç içe konumu, uygun fiyatları ve sıcakkanı çalışanları ile bir restoranda olması gereken birçok özelliğe sahip işletmemizde geçirdiğiniz zamanın keyfini çıkaracaksınız. Konuklarımıza sunduğumuzdan fırsatlardan kısaca bahsetmek ve kendimizi tanıtmak gerekirse;

Kına geceleriniz için açık ve kapalı alanımızın bulunduğunu ancak bizi tercih eden konuklarımızın çoğunluğunun açık alanımızı değerlendirdiğini belirtmek istiyoruz. Açık alanımızın kapasitesi 150’ye kadar çıkabiliyor. Kapalı alanımız ise genelde butik organizasyonlar için tercih ediliyor. Bu alanın da maksimum 60 kişi kapasiteli olduğunu belirtmek istiyoruz. Sizlere eşsiz bir doğa manzarası sunuyor, alabildiğine yeşil bir bahçede keyifli dakikalar yaşamanızı sağlıyoruz. Çevremizde bulunan rengarenk çiçekler ve birbirinden güzel ağaçlar ile huzurun ortasında olma şansına sahip oluyorsunuz. Bu alandaki masa ve sandalyelerimizi dilediğiniz gibi kullanabiliyor, istediğiniz oturma düzenini sağlayabiliyorsunuz. İsterseniz ayrı ayrı masalarda isterseniz de tek uzun bir masada keyifli anlar yaşayabiliyorsunuz.

Kapalı alanımız ise oldukça otantik ve tatlı bir salondan oluşuyor. 2 katlı olan bu alanımızda sıcak bir ortamı kapıdan içeriye girdiğiniz anda fark ediyorsunuz. Bizi tercih eden misafirlerimizin evinde gibi rahat hissetmeleri için gereken her şeye sahibiz. Maris Cafe Polonezköy’ün en şirin kafelerinden biri olarak anılıyor. Siz de işletmemize yakından bakarsanız bunu anlayacaksınız.

Kına geceleriniz için gerekli olan tüm aksesuar ve süslemeleri belirlediğiniz renk ve konsepte göre temin ediyoruz. Dilerlerse çiftlerimiz de bu alanda uzman bir organizasyon firmasıyla anlaşarak yardım alabilirler.

Sevdiklerinizle ortamın keyfini çıkaracağınız işletmemizi tercih etmek ve hakkımızda detaylı bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Polonez Mahallesi, Cumhuriyet Cd. No:8, 34829 Beykoz/İstanbul, Türkiye

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Maris Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.