Magnolia House

Magnolia House Hakkında

Tüm aile, akraba ve dostlarıyla beraber hayalindeki keyifli ve şık kına eğlencesi için; Sultanbeyli Kına mekanlarına bakan güzel gelin adayımız aradığınızı buldunuz. Sizin bu özel ve güzel günde mutlu ve keyifli olmanız için her ayrıntıyı düşünen ekibimiz ve nezih mekanımızla kına ve bekarlığa veda eğlencenizi unutulmaz kılıyoruz. Gönlünüzce eğleneceğiniz kına gecenizde size sadece mutlu anların keyfini sürmek kalacak.

Davet Alanları

Sıcak ve davetkâr mekanımızda 130 kişiyi ağırlayabiliyoruz. Böylelikle keyifli kına eğlencenizden kimse mahrum kalmayacak. Ferah ve rahat salonumuzdaki geniş dans pisti alanıyla da eğlencenin tadına varacaksınız. Salona giriş bölümüzde yazın açık kışın kapatılan alanımızda dansa mola veren dostlarınızla sohbet edebilirsiniz. Sahne alanımızda ise kendinizi peri masalını yaşayan bir prenses gibi hissedeceksiniz.

Dekorasyon

Beyaz ve nötr tonlarda dekore edilen salonumuzda siz güzel gelin adayımızın zevkine göre tül, kurdele yapay çiçek ve farklı aksesuarlarla süsleme yapıyoruz. Beyaz rahat tiffany sandalyelerimiz mekanımıza şıklık katarken; size ve konuklarınıza rahatlık sağlıyor. Giriş yolundaki kırmızı halımız; kendinden emin adımlarınıza şahitlik ediyor. Kına töreninizi için kırmızı ağırlıklı dekore edilen sahnemiz ve gelin tahtınızsa törenin keyfini artırıyor.

Hizmetler

Magnolia House Sultanbeylide kına töreniniz için mekanımızı süslüyoruz. Dilerseniz birçok kına töreni aksesuarları içinden kiralama yapıyoruz. Kına ve bekarlığa veda paketlerimiz içinde Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni dileyen gelinlerimiz için Semazen organizasyonu var. Kına töreni ikramlarınızı da yine sizin talep ve bütçenize göre belirliyoruz.

Magnolia House Sultanbeyli kına salonu olarak birçok keyifli kına törenine ev sahipliği yaptık. Her zaman ilk sırada sizin rahatınız ve mutluluğunuzu düşünen ekibimizle; evinizin konforunda ve sıcaklığında bir davet geçirmenizi istiyoruz. Siz de aileniz ve dostlarınızla beraber huzur içinde keyifli ve nezih bir ortamda kına daveti yapmak isterseniz lütfen bizi arayın. Avantajlı kına tekliflerimiz için sayfada bulunan formu doldurarak da bize ulaşabilirsiniz.

Magnolia House Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Magnolia House Sıkça Sorulan Sorular

Magnolia House kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Magnolia House kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Magnolia House kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Magnolia House kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Magnolia House kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Aybike & Barış

Düğün Tarihi: 30.05.2022


Bu mutlu günümüzde bize ev sahipliği yapan sevgili Magnolia House ailesine çok teşekkür ediyorum. Gerek güler yüzlü çalışanları ile gerek temizlik ve hijyen açısından bizlerden ve misafirlerimizden tem not almış bir işletme. özellikle Melek Hanım ilginiz, alakanız, güler yüzünüz ve iş ahlakınız... devam 

Magnolia House

Her bir cümlesi için ayrı ayrı teşekkürler ederiz Aybike Hanım. Bizlerde sizler kadar mutlu ve heyecanlıydık. Enerjiniz ile bizlere ve mekanımıza renk, neşe kattınız.Siz ve saygıdeğer eşiniz Barış Beye bir ömür boyu sürecek huzur ve mutluluklar diliyoruz.

Destan & Emre

Düğün Tarihi: 14.10.2023

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

14.08.2022 de nişanımi bu mekanda yaptım melek hanım o kadar ilgiliydi ve mekan da çok yeterliydi nişan için ne çok geniş ne çok küçük coook memnun kaldim o zamaninda çooook uygun bir fiyatta tuttum şu an ki fiyatlar hakinda bir bilgim yok ama melek hanım bu konu da da yardımcı oluyor ...

Magnolia House

Biz teşekkür ederiz Destan Hanım bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Asuman & Ferhat

Düğün Tarihi: 22.10.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Mekan çok tatlı ve temizdi. Organizasyon çok güzeldi, Tüm personel güler yüzlüydü. Tüm Magnolia House ekibine teşekkür ederiz, herşey süperdi.

Magnolia House

Yorumunuz için çok teşekkür ederiz Asuman Hanım. Bu önemli gününüze tanıklık etmek ve ev sahipliği yapma şansını yakalamak bizleri de oldukça mutlu etti. Siz ve saygıdeğer eşiniz Ferhat Bey'e bir ömür boyu sürecek mutluluklar dileriz.

Nuran & Murat

Düğün Tarihi: 19.04.2022


Öncelikle Magnolia House işletmecileri ve çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Küçük gruplar için çok nezih şirin ve sıcak bir ortam. Gerek güler yüzlü çalışanları gerek hijyen ve temizlik konusunda mu mutlu günümüzü daha da güzel hale getirdikleri için tekrar tekrar teşekkür ediyoruz.

Magnolia House

Güzel ve özel yorumunuz için çok teşekkür ederiz Nuran Hanım. Bu önemli gününüze tanıklık etmek ve ev sahipliği yapma şansını yakalamak bizleri de oldukça mutlu etti. Siz ve saygıdeğer eşiniz Murat Bey'e bir ömür boyu sürecek mutluluklar dileriz.

Selcan & Samet

Düğün Tarihi: 24.12.2021


Kınamızın çok güzel ve eğlenceli geçmesinde ki katkılarından dolayı magnolia house çok teşekkür ederiz

Magnolia House

Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz Selcan Hanım. Bizler içinde çok renkli ve eğlenceli bir kına gecesi oldu, enerjiniz süperdi. Siz ve saygıdeğer eşinize bir ömür boyu sürecek mutluluklar dileriz.

Nesibe & Ahmet

Düğün Tarihi: 17.12.2021


Mekan ve ortam çok güzeldi, kendilerine çok teşekkür ediyoruz.

Magnolia House

Güzel sözleriniz için çok teşekkür ederiz Nesibe Hanım. Bu önemli gününüze tanıklık etmek ve ev sahipliği yapma şansını yakalamak bizleri de oldukça mutlu etti. Siz ve saygıdeğer eşinize bir ömür boyu sürecek mutluluklar dileriz.

Hatice & Ahmet

Düğün Tarihi: 05.12.2021


Mekan çok güzel, organizasyon çok iyiydi. İlgilerinden dolayı teşekkür ederiz.

Magnolia House

Çok teşekkür ederiz Hatice Hanım. Bir ömür boyu sürecek mutluluklar dileriz. Bu önemli anınıza tanıklık etmek ve ev sahipliği yapma şansını yakalamak bizleri de oldukça mutlu etti .

Bahar & Çetin

Düğün Tarihi: 22.08.2021


Mekan çok nezih ve şık bir mekan ailemiz ve yakın çevremizle kınamızı yaptık çok çok eğlendik her şey harikaydı. İlgi ve alakalarından dolayı Magnolia House ekibine çok teşekkür ediyorum.

Magnolia House

Güzel sözleriniz için çok teşekkür ederiz Bahar Hanım. O sizin güzel enerjinizdendir, bizlerde çok eğlendik. Siz ve saygıdeğer eşinize bir ömür boyu sürecek mutluluklar dileriz. Bu önemli anınıza tanıklık etmek ve ev sahipliği yapma şansını yakalamak bizleri de oldukça mutlu etti.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.