Liva Köşk

E-posta Gönder

En Popüler Yorum

Di

Dilek

Düğün Tarihi: 05.05.2018


Kına gecem için mekan arayışında iken düğün.com da Liva Köşk'ü gördüm. Mekanı görmek için gittiğim de çok güzel karşılandım ve her konu da bilgilendirildim. Mekan çok güzel ve yeniydi. Ben kapalı alan olan liva köşkün üst salonunu tutum . Çok şık bir mekan yetkili hatice hanım beni çok... devamı 

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Liva Köşk Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  50-80 TL

 • Kapasite

  300-400

Liva Köşk Sıkça Sorulan Sorular

 • Liva Köşk kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Liva Köşk kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 50-80 TL aralığından başlamaktadır.Liva Köşk kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Liva Köşk kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Liva Köşk kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına tepsisi, Kına töreni

Liva Köşk Hakkında

Kına gecesi töreniniz için henüz mekân tercihinde bulunmadıysanız size Liva Köşk Beykoz’u öneriyoruz.

Yıllardır organizasyon sektöründe başarıyla varlığımızı sürdürüyoruz. Profesyonel ekip arkadaşlarımızla birlikte müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar sergiliyoruz. Düğün, kına, nişan, sünnet, balo, davet, açılış ve toplantı gibi saymakla bitmeyecek daha nice etkinliğe mutlulukla eşlik ediyoruz.

İstanbul sınırları içerisinde olup yemyeşil doğası ve stresten uzak atmosferi ile sanki İstanbul’un dışındaymışsınız gibi hissettiren Beykoz’da hizmet vermekteyiz. Açık ve kapalı olmak üzere 2 farklı salonumuz bulunuyor. Mevsim şartları doğrultusunda aksaklık yaşamadan kına töreninizi problemsiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Yuvarlak, kare ya da dikdörtgen masa modellerimizi şık sandalyeler ile çevreleyerek davetlileriniz için özel alan oluşturuyoruz. Genellikle beyaz rengi tercih ettiğimiz salonlarımız içerisinde taleplerinize bağlı olarak farklı renk dekorasyon ve konsept içerikleri üretebiliyoruz. Tüller, şamdanlar, gösterişli avizeler ve çiçekler ile ortamı güzelleştiriyoruz. Kına gecelerinin şüphesiz en vazgeçilmez ögesi kına tahtları oluyor. Altın sarısı ve kırmızı rengini kullandığımız kına tahtımızı dans pistinin bulunduğu bölüme konumlandırıyoruz. Kına töreninizi süsleme ve müziklerle renklendirerek eğlenceli bir tören hizmeti sunuyoruz. Başarılı müzisyenlerden oluşan orkestramıza özel repertuvarınızı verebilir ya da istek şarkılarınızı iletebilirsiniz.

Hayatınızın en duygusal ve eğlenceli zamanlarını doğru mekân ve organizasyon tercihi yaparak kusursuz bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Muhteşem ve eğlenceli bir kına töreninin kahramanı olmak isterseniz sizi de mekânımızı görmeye ve bizimle tanışmaya bekliyoruz. Liva Köşk hakkında ayrıntılı bilgi almak, kına paketlerinin içeriklerini öğrenmek ve fiyat tekliflerini almak için sayfanın üst kısmında yazan salon iletişim bilgileri ile irtibat kurabilirsiniz. Farklı bir ulaşım yolu ise sayfanın üstünde bulunan Liva Köşk iletişim formunu eksiksiz bir biçimde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

Ekiple Tanışın

 • Satış Müdürü

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Yenimahalle Küçüksu Cad. No:365/1 Beykoz (Kanuni Sultan Süleyman Kent Ormanı İzci kampı Girişi)

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Liva Köşk Yol Haritası

Liva Köşk Düğün Yorumları (5)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

Di

Dilek

Düğün Tarihi: 05.05.2018


Kına gecem için mekan arayışında iken düğün.com da Liva Köşk'ü gördüm. Mekanı görmek için gittiğim de çok güzel karşılandım ve her konu da bilgilendirildim. Mekan çok güzel ve yeniydi. Ben kapalı alan olan liva köşkün üst salonunu tutum . Çok şık bir mekan yetkili hatice hanım beni çok... devamı 

N&M

Nurcan & Murat

Düğün Tarihi: 05.07.2018


Yaz için yapacağımız kınayı yapacağımız mekan için burayla görüştük bugün. Görüşme sağladığımız beyefendi oldukça hoşgörülü yaklaştı. Mekan hakkında bilgilendirme ve menü hizmeti oldukça iyiydi tavsiye ederim

Ş&M

Şeyda & Mehmet

Düğün Tarihi: 29.04.2018


Mekan sahipleri güler yüzlü, hoşgörülü. Mekan gayet bakımlı ve temiz

A&H

Ayşe & Hüseyin

Düğün Tarihi: 20.04.2018


Bilgi almak için aradığımda çok güzel ilgilendiler tercih listemde ilklere çıktığını çok rahat söylebilirim

E&V

Esra & Volkan

Düğün Tarihi: 27.06.2019


Liva Köşkte çalışan herkes sevgiyle ve güleryüzle hizmet vermekte. Bu heycanlı ve güzel günümünüzde bize bütün yardımları ile destek oldukları için teşekkür ederiz. Herşeyiyle çok güzel ve memnun olduğumuz kına gecemiz oldu, teşekkür ederiz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.