Lafuga

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Hayır

Aksesuar Kiralama

100-200 kişi

Kapasite

30-50 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Ataşehir, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, tercihlerine ve bütçene uygun 5 kına mekanından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 30-50 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına süslemesi, Kına ekibi, Kına takımı, Kına mumu, Kına müziği

Önerilen Firmalar

Elisa Davet
45 1 13

Ümraniye

Elisa Davet

Hayallerinizi süsleyen katılan herkesin imreneceği bir kına gecesi töreni i...

Ataşehir Cousin Kına Davet
44 1 2

Kadıköy

Ataşehir Cousin Kına Davet

Cousin Restaurant özel günleriniz için seçkin ve butik bir adres… geniş bir...

FatBoy Bar&Grill
10

Ataşehir

FatBoy Bar&Grill

Geleneksel kına gecesi kutlamalarından bıktıysanız, yakın arkadaşlarınızla ...

Hakkında

Evlilik kararı aldıktan sonra düğün organizasyonlarınızı ve kına gecesi eğlencelerinizi gerçekleştireceğiniz mekânı seçmek çok zor, biliyoruz.

Biz La Fuga Event Ataşehir kına ekibi olarak hayal ettiğiniz geceye ulaşmanız için var gücümüzle çalışıyor, hayal ettiğiniz kına mekânı olmak istiyoruz.

Yıllardır bu sektörde özel günlere eşlik ediyor, hayallerinizi gerçek kılmak için faaliyetimizi sürdürüyoruz.

100 misafirinize unutulmaz bir kına gecesi eğlencesi sunmak için hazırız. Yemekli olarak düzenleyebildiğimiz eğlencelerinizde unutulmaz lezzetler sunuyor, Türk mutfağının en güzel örneklerini masalarınıza ulaştırıyoruz. Biliyoruz ki, sevdiklerinizle dilediğinizce eğlenmek istiyor, düğün stresinizi kız kıza bir eğlence ile üstünüzden atmak istiyorsunuz.

Biz de gecenizi daha rahat geçirmenizi sağlamak için özel gösteriler oluşturuyor, evliliğe giden bu yolda eğlenceli bir organizasyon sunuyoruz.
Sadece kına gecelerinizde değil, düğün organizasyonlarınızda da sizlerleyiz. Dilerseniz söz ve nişan törenlerinizde, nikâh sonrası yemeklerinizde de bizi tercih edebilirsiniz.

Sıcak ve samimi bir ortamda gecenizi güzelleştirmek istiyorsanız La Fuga Event olarak hazırız. Böyle bir atmosferin için harika bir kına gecesi organizasyonu sunuyoruz.

Sevdiklerinizle beraber hoş vakit geçirebiliyor, lezzetine doyamayacağınız lezzetler ile beraber kına gecenizi daha kaliteli hale getiriyoruz. Mekanımızın dekorasyonunu da isteğinize göre düzenliyor, birbirinden farklı kına gecesi konseptleri düzenliyoruz.

Hint,

Osmanlı,

Prenses,

Roman ve birçok konsepti gerçekleştiriyoruz. Biz dekorasyonlara Ataşehir kına mekanları olarak çok önem veriyor, hayal ettiğiniz organizasyona ulaşmanızı sağlıyoruz.

Kına tahtı, kına müziği, tepsisi gibi birçok ayrıntıyı düşünüyor, profesyonel hizmet anlayışımızla beraber en kaliteli malzemeleri mekanımıza konumlandırıyoruz.

Sevdiklerinizle beraber İstanbul’da en güzel kına gecesi organizasyonu için bizi tercih edebilir, hakkımızda daha fazla bilgi almak için ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Biz İstanbul La Fuga Event ekibi olarak heyecanla sizleri bekliyoruz.

İletişim

Askar Bey

  • Adres: Şenol Güneş Bulvarı No:2/B Ataşehir İSTANBUL

Lafuga Yol Haritası

1 yorum


N&z

Nihan & zafer

Düğün Tarihi: 09.05.2015

Kına gecemi burada yaptım. Sonradan arkadaş gibi olduk kendileriyle. Mekan çok çok güzel bir yer. Harika süslemeler yapıyorlar. İlk gidip gördüğünüzde başka bir mekan fakat süslendikten sonra daha başka geliyor gözünüze. Süslemeleri çok güzel gerçekleştiriyorlar. Mekan sahiplerinin ilgili olması ve... devamı 

Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.