Lafuga

0216 706 01 50

E-posta Gönder

Lafuga Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 TL'den Az

Lafuga Kapasite

 • Kapasite

  100-200

Lafuga Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Lafuga Sıkça Sorulan Sorular

 • Lafuga kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Lafuga kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Lafuga kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Lafuga kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Lafuga kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı

Lafuga Hakkında

Evlilik kararı aldıktan sonra düğün organizasyonlarınızı ve kına gecesi eğlencelerinizi gerçekleştireceğiniz mekânı seçmek çok zor, biliyoruz.

Biz La Fuga Event Ataşehir kına ekibi olarak hayal ettiğiniz geceye ulaşmanız için var gücümüzle çalışıyor, hayal ettiğiniz kına mekânı olmak istiyoruz.

Yıllardır bu sektörde özel günlere eşlik ediyor, hayallerinizi gerçek kılmak için faaliyetimizi sürdürüyoruz.

100 misafirinize unutulmaz bir kına gecesi eğlencesi sunmak için hazırız. Yemekli olarak düzenleyebildiğimiz eğlencelerinizde unutulmaz lezzetler sunuyor, Türk mutfağının en güzel örneklerini masalarınıza ulaştırıyoruz. Biliyoruz ki, sevdiklerinizle dilediğinizce eğlenmek istiyor, düğün stresinizi kız kıza bir eğlence ile üstünüzden atmak istiyorsunuz.

Biz de gecenizi daha rahat geçirmenizi sağlamak için özel gösteriler oluşturuyor, evliliğe giden bu yolda eğlenceli bir organizasyon sunuyoruz.
Sadece kına gecelerinizde değil, düğün organizasyonlarınızda da sizlerleyiz. Dilerseniz söz ve nişan törenlerinizde, nikâh sonrası yemeklerinizde de bizi tercih edebilirsiniz.

Sıcak ve samimi bir ortamda gecenizi güzelleştirmek istiyorsanız La Fuga Event olarak hazırız. Böyle bir atmosferin için harika bir kına gecesi organizasyonu sunuyoruz.

Sevdiklerinizle beraber hoş vakit geçirebiliyor, lezzetine doyamayacağınız lezzetler ile beraber kına gecenizi daha kaliteli hale getiriyoruz. Mekanımızın dekorasyonunu da isteğinize göre düzenliyor, birbirinden farklı kına gecesi konseptleri düzenliyoruz.

Hint,

Osmanlı,

Prenses,

Roman ve birçok konsepti gerçekleştiriyoruz. Biz dekorasyonlara Ataşehir kına mekanları olarak çok önem veriyor, hayal ettiğiniz organizasyona ulaşmanızı sağlıyoruz.

Kına tahtı, kına müziği, tepsisi gibi birçok ayrıntıyı düşünüyor, profesyonel hizmet anlayışımızla beraber en kaliteli malzemeleri mekanımıza konumlandırıyoruz.

Sevdiklerinizle beraber İstanbul’da en güzel kına gecesi organizasyonu için bizi tercih edebilir, hakkımızda daha fazla bilgi almak için ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Biz İstanbul La Fuga Event ekibi olarak heyecanla sizleri bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Telefon: 0216 706 01 50
 • Adres:

  Şenol Güneş Bulvarı No:2/B Ataşehir İSTANBUL

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Lafuga Yol Haritası

Lafuga Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Nihan & Zafer

Düğün Tarihi: 09.05.2015


Kına gecemi burada yaptım. Sonradan arkadaş gibi olduk kendileriyle. Mekan çok çok güzel bir yer. Harika süslemeler yapıyorlar. İlk gidip gördüğünüzde başka bir mekan fakat süslendikten sonra daha başka geliyor gözünüze. Süslemeleri çok güzel gerçekleştiriyorlar. Mekan sahiplerinin ilgili olması ve... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.