Koral Düğün Salonu

E-posta Gönder

 • Kağıthane, İstanbul.

Koral Düğün Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 TL'den Az

 • Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

  10.000-20.000 TL

 • Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

  10.000-20.000 TL

Koral Düğün Salonu Kapasite

 • Kapasite

  750-1.000

Koral Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Koral Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Koral Düğün Salonu Hakkında

En mutlu günlerinizde, en heyecanlı anlarınızda sizlere en iyi hizmeti verebilmek için ferah salonumuz, tecrübeli ekibimiz ve birbirinden güzel imkânlarımızla buradayız! İşimizin temeli oluşturan müşteri memnuniyeti ilkemiz eşliğinde hayallerindeki organizasyonu yaşamak isteyen çiftlerimizi salonumuza davet ediyoruz.

Koral Düğün Salonu Kağıthane 750 kişiye kadar çıkabilen konuk ağırlama kapasitesiyle faaliyet gösteriyor. Yüksek tavanlı yapısıyla dikkat çeken salonumuz geniş oturma alanlarıyla misafirlerinize konforlu bir ortam sunuyor. Üstelik salonumuzda görselliği bozacak tek bir kolon bile bulunmadığından istediğiniz konsept ve süslemeleri rahatlıkla hayata geçirebiliyoruz. Dekorasyon ve süsleme konusunda isteklerinizi elimizden geldiğince yerine getirmeye çalışacağımızdan emin olabilirsiniz. Tabii aklınızda alışılmışın dışında konseptler varsa salonumuza organizasyon firması da getirebilirsiniz. Bu konuda herhangi bir kısıtlamamız bulunmuyor.

Gerekli tüm donanıma sahip dijital ses ve ışık sistemleriyle eğlencenize eğlence katıyoruz. Dilerseniz profesyonel müzisyenlerin canlı performanslarına da yer verebiliriz, üstelik organizasyonlarınızda hangi şarkıların çalacağına da siz karar verebilirsiniz. Müzik yayınının saat 23.00’a kadar kesintisiz şekilde devam ettiğini de belirtelim.

Müzisyen ve fotoğrafçı ararken zaman kaybı yaşamanızı istemediğimizden, bu konularda deneyimli çözüm ortaklarımızın iletişim bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Böylece tüm yükünüzü omuzlarınızdan alarak kendi düğününüze sanki bir misafirmişsiniz gibi gelmenizi sağlıyoruz.

Hazırladığımız birbirinden farklı ve lezzetli menülerle yemek servisi de yapabiliyoruz. Yemekli davetlerinizde yemek sunumlarınızı yaparken kaliteli servis takımları kullanıyor, tüm ikramları güler yüzlü ekibimizle zamanında ve eksiksiz olarak yapmaya da özen gösteriyoruz.

Başka mekânlara bakmanıza gerek yok. Siz sadece düğününüze odaklanın ve organizasyonunuzla alakalı her detayı bize bırakın! Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve Koral Düğün Salonu Kağıthane/İstanbul fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında bulunan bilgileri kullanarak bize ulaşabilir, aklınızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Ortabayır Mah, Talatpaşa Cd. No:68 K:1, 34413 Gültepe-Kâğıthane/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Koral Düğün Salonu Düğün Yorumları (3)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

x&x

Xx

Düğün Tarihi: 16.04.2016


nisan ayında yaptığımız düğün koral düğün salonu ve personeli sayesinde çok güzel ve eğlenceli geçti. güler yüzlü personel sıcak samimi ilgi sizlere teşekkür ederiz.

re

Reyhan

Düğün Tarihi: 13.06.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


Mekanın hizmetlerinden, ikramlarından, müziklerinden olsun biz memnun kaldık ve yeni çiftlerede tavsiye ediyorum.

öz

Özlem

Düğün Tarihi: 05.04.2015


Düğünüm tam istediğim şekilde gerçekleşti. Garsonların hizmeti iyiydi. Mekanın temiz ve geniş. Bizi gayet güzel eğlendirdiler çok memnun kaldık.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.