Kent Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kent Düğün Sarayı - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Kent Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Kent Düğün Sarayı Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Kent Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Kent Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kent Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Kent Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Kent Düğün Sarayı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Kent Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Kent Düğün Sarayı Hakkında

Kent Düğün Salonu evlenecek olan çiftlerin her adımında yanında.

Söz ve nişandan başlayarak kına gecelerinde ve düğün günlerinizde ev sahipliğine başladığımızdan beri 20 yıl geçti. 16 kişilik ekibimizde faaliyetimize devam ediyoruz. Ekibimizde organizasyon sorumlusu, müzisyen olmak üzere görev dağılımı bulunmakta. İyi bir hizmet verebilmek adına, servis ve hizmet elemanlarımızın sayısı organizasyonunuzun büyüklüğüne göre değişiyor.

Kına geceniz için 750 misafiri ağırlayabilecek kapasiteye sahibiz. Büyük kına gecesi organizasyonlarınız için Kent Düğün Salonu İstanbul’u seçebilirsiniz. Yemekli ve yemeksiz seçenekleriyle hizmet içeriğimizi geliştirdik. Yemekli kına gecelerinde isteğiniz üzerine menüler oluşturuyor, davetlilerinizin isteklerine önem veriyoruz.

Kına gecelerinize ev sahipliği yaparken, çözüm ortaklarımız ile çalışıyoruz. Kına ile ilgili gerekli her türlü aksesuarı temin edebiliyoruz.

Eğer kına için gerekli aksesuar ve bindallı kiralama ve satın almayı bizim çözüm ortaklarımız ile gerçekleştiriyorsanız indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Kent Düğün Salonunda organizasyonlarını gerçekleştirecek çiftlere çözüm ortaklarımız özel indirimler sağlıyor.

Sağladığımız diğer avantajları şöyle sıralayabiliriz;

Düğün sırasında oluşabilecek olumsuz durumları sıfıra indirmek amacıyla organizasyon sorumlumuz gece boyu yanınızda oluyor. Bunun yanında elektrik kesinleri için jeneratörümüz bulunuyor.

Kına organizasyonlarınızda sadece mekan kiralaması da yapıyoruz, fakat istediğiniz organizasyon firmasıyla anlaşarak mekânın süslenmesi için dışarıdan organizasyon firması getirebilirsiniz.

Eğer Kent Düğün Sarayı ile beraber kına gecenize ev sahipliği yapmak isterseniz beraber gecenizi planlayabiliriz. Ön görüşme gerçekleştirerek beraber gerekli olan aksesuarlara karar verebiliriz. İstediğiniz ekstra hizmetler fiyat içeriğimizi değiştirmekte. Fiyatlarımız hakkında bilgi almak için ücretsiz fiyat teklifi al butonuna basmanız yeterli. İstediğiniz hizmetleri yerine getirmek için Kent Düğün Salonu iletişime geçmenizi bekliyor.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Barbaros Mah. 20.Sk. No:1 Kat:4 Güneşli yol ağzı

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kent Düğün Sarayı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.