Kardeşler Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kardeşler Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Kardeşler Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Kardeşler Düğün Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Kardeşler Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Kardeşler Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kardeşler Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Kardeşler Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Kardeşler Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Kardeşler Düğün Salonu Hakkında

1990 yılından bu yana birçok çiftin düğünlerine ev sahipliği yaptık ve düğün organizasyonlarının eğlenceli geçmesini sağladık. Kardeşler Düğün Salonu olarak İstanbul’da hizmet vererek Beykoz Düğün Salonları arasında biz de yerimizi alıyoruz. Uzun yıllar boyunca düğün, kına, sünnet ve partilerde faaliyet göstererek çiftlerin ve ailelerin mutlu günlerinde şahitlik ettik. Değişen trende uygun olarak her geçen gün alternatiflerimizi arttırıyoruz.

Kına gecesi ve bekarlığa veda partiniz için size özel konseptler sunuyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerini konsepte uygun bir renkte seçiyoruz. Masaların üstünü çiçek ve şamdanla süsleyerek mekâna sıcak bir hava kazandırıyoruz. Yorulduğunuzda oturmak için ve konsept fotoğraflar çekilebilmeniz için size özel kına tahtı kuruyoruz. Kına geceniz için aksesuar kiralama hizmeti de veriyoruz. Size yakışan renkte bindallı ve kaftan modellerimizi seçebilir kına tahtınızı bindallınıza uygun renkte tasarlayabilirsiniz.

Kaliteli ses sitemi kullanarak kına merasiminizi en güzel müziklerle gerçekleştiriyoruz. Ardından dans ekibimiz size özel hazırladığı dansı gerçekleştirerek kınanıza farklılık katmanızı sağlıyor. Davul ve oryantal show ile aile ve arkadaşlarınızla eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Mekânımızda 500-750 kişiyi ağırlayabileceğiniz bir kapasiteye sahip. Böylece birçok kişiyi çağırarak davetli listenizde kısıtlama yapmanıza gerek kalmayacak. Ayrıca 150 araç kapasiteli otoparkımız bulunmaktadır. Şehir merkezinde bulunduğumuzdan dolayı lokasyonumuza ulaşım gayet kolaydır. Siz de kına gecenizi Kardeşler Düğün Salonu’nda geçirip eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız yandaki form üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Anadolu Hisarı Sancaktepe No :136 Beykoz

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kardeşler Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.