Kaptan Black

E-posta Gönder

Kaptan Black Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  150-200 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  50-80 TL

 • Kapasite

  50'den az

 • Aksesuar Kiralama

Kaptan Black Sıkça Sorulan Sorular

 • Kaptan Black kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Kaptan Black kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Kaptan Black kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Kaptan Black kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Kaptan Black kına ve bekarlığa veda için maksimum 50'den az kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Kaptan Black kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Kaptan Black kına ve bekarlığa vedanız için uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, masalar arası geniş mesafe aralığı, kullan-at malzeme ile servis imkanı, düzenli havalandırma, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, mekan girişinde ateş ölçümü ve her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Dilek feneri, Zenne / oryantal

Kaptan Black Hakkında

Kına ve bekarlığa veda eğlencenizi şık bir yatta düzenlemek isterseniz, Kaptan Black ailesi olarak size hizmet vermeye hazırız.

Kına geceleri en eski Türk geleneklerimizden biri. Günümüzde daha çok bekarlığa veda partisi olarak kutlanan kına merasiminize farklı bir soluk getirmek isterseniz, yatlarımızda rahatlıkla eğlencenizi düzenleyebilirsiniz. Lüks yatımızı sadece size ve sevdiğinizin yakınlarınızın kullanımına ayırıyoruz. Personel hariç kimse etkinliğiniz esnasında yatımızda bulunmuyor. Personelimiz ise tamamen size yardımcı olmak amaçlı yatta kalıyor. Eğer dilerseniz servis yapması için garsonlarımızı da organizasyonunuza dahil edebilirsiniz.

İstanbul yat acenteleri arasında hizmetlerimizle öne çıkıyoruz. Yatımızda bulunan ses sistemleri son teknoloji ekipmanlarla sağlanıyor. Partiniz boyunca ses ve ışık anlamında size gereken desteği veriyoruz. Canlı müzik ekipleri, DJ performansı ve dansçı hizmetleri de sağlıyoruz. Bunları size biz temin ediyoruz. Yine de dilerseniz dışarıdan bir organizasyon firmasıyla anlaşarak istediğiniz kına eğlencesi konseptini yatlarımızda oluşturabilirsiniz.

Kına merasiminizden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir eğlence istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Sunduğumuz hizmetlerden bahsediyoruz. Tamamen isteklerinize uygun olacak şekilde kına gecenizi organize ediyoruz. Bugüne kadar hep olumlu geri dönüşler almayı başardık. Sizin de partinizde her şeyin kusursuz olacağına eminiz.

Havai fişek, yer volkanları, konfetiler kullanarak eğlencenizi renklendiriyoruz. Yemekli, yemeksiz ya da kokteyl şeklinde bizden hizmet alabilirsiniz. Kına geceniz için özel bir menü hazırlıyoruz. Menü içeriğine mutlaka göz atmanızı istiyoruz. Sizin damak zevkinize göre hazırlıklarımızı yapıyoruz. Yatlarımızı saatlik, günlük ya da konaklama şeklinde kiralayabilirsiniz.

Yatta kına organizasyonu düzenlemek isteyen bir gelin adayıysanız, hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Serkan Kara
  Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  PENDİK MARİNA D İSKELESİ

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kaptan Black Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.