• Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kapri Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Kapri Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Kapri Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Kapri Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Kapri Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kapri Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Kapri Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Kapri Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Kapri Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Kapri Restaurant Hakkında

Her konuda en yüksek kalitede hizmet sunmayı amaç edinerek, en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışarak hayatınızın en önemli anlarına mutluluk katmak için Kapri Restaurant Büyükada’da yer alıyor. 2001 yılında hizmete açılan restoranımız, Büyükada sahilde bulunuyor. Balık ve meze kültürüne yeni bir soluk getirerek, açıldığımız günden bu yana misafirlerimizi dostumuz gibi ağırlıyoruz.

Amacımız aynı zamanda güven ve dostluğu da kazanmayı başarmak, kaliteli standartları ve etik değerler doğrultusunda hizmet anlayışımızdan ödün vermemek. Hedefimiz ise, örnek gösterilen bir marka bilinci oluşturarak, sunduğumuz hizmetlerle sektörde öncü olmak ve farklılık oluşturmak. Sektörde yenilikçi olmayı sürekli ve kalıcı kılmak da bu hedeflerimiz arasında sayılabilir.


Kaliteden ödün vermeyen çalışma disiplinimiz, güler yüzlü ve tecrübeli personelimiz ile birlikte birçok sanatçı, iş adamı ve siyasetçilerimizin uğrak mekânı haline geldik. Günbatımı ve adalar manzarasının birleştiği restoranımızda, muhteşem lezzetler eşliğinde bekarlığa veda kutlamanızı gerçekleştiriyoruz. Balık mutfağının en güzel mezelerini ve ara sıcaklarınızı sizinle buluşturuyoruz. Damağınızda günler sonra bile harika izler kalıyor.


Sürekli gelişmeye özen gösteren bir yapımız var. Her zaman güvenilir bir firma olmaya ve eğitimli personele sahip olmaya çalışıyoruz. Trendleri ve teknolojiyi takip ederek her yeniliği bünyemize dahil ediyoruz.


Bekarlığa veda partileri kapsamında harika bir canlı müzik keyfi yaşatıyoruz. Unutamayacağınız bir gece yaşıyorsunuz. Sanatçımız, atmosferin nabzını iyi tutabilen ve eğlendiren repertuarıyla tam bir bekarlığa veda yaşamanızı sağlıyor. Gecenin sonunun nasıl geldiğini anlayamayacaksınız bile. Sadece Türkçe değil Dünya müziklerinden de seçkin eserleri icra ediyorlar.


Gecenin sonunda eğlendiğiniz, lezzetlerimize doyamadığınız bir şekilde mekanımızdan ayrılıyorsunuz. Üstelik Büyükada’nın deniz manzarasıyla da ruhunuz beslendiğini hissederek… Eğer Kapri Restaurant Büyükada iletişim bilgilerini merak ediyorsanız yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmak kadar kolay!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Gülistan Caddesi No:6

 • Haritadaki Konumu

  Kapri Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.