• Kapasite
  100 - 700 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

 • Sade tarzda süslemeler kullanıyor.
 • Yüksek tavanı sayesinde ferah.
 • Salonda asma kat bulunuyor.
 • Etkili havalandırmaya sahip.
 • Kolay ulaşılabilir konumda.
 • Kına ekibi var.
 • Gelin kaftanı veriyor.
 • Kına takımı-aksesuarı veriyor.

Işıldak Düğün Evi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 TL'den az

Işıldak Düğün Evi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 600
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 700

Işıldak Düğün Evi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Işıldak Düğün Evi Sıkça Sorulan Sorular

Işıldak Düğün Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Işıldak Düğün Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Işıldak Düğün Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Işıldak Düğün Evi Hakkında

Işıldak Düğün Evi, İstanbul Bağcılar semtindeki varlığına 2001 yılında başladı. Işıldak Düğün Evi Bağcılar firma sahibi 15 yıldan fazla süredir organizasyon ve düzenlemeyle ilgilenmekte. İşletme sahibi düğün sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve işletmesinde bu gelişmelere yer vermekte. Öncelikleri çiftlerin memnuniyetini sağlamak olan mekanda güler yüzlü ve samimi bir hizmet verilmekte.

Davet Alanları

Kına gecelerinin ve bekarlığa veda eğlencenlerinin büyük bir coşku içerisinde kutlandığı işletmemizde 2 katlı salonumuzun kapılarını misafirlerinize açıyoruz. 700 kişiyi rahatlıkla ağırlayabildiğimiz alanımız mevcut. Yöresel oyunlarınızı, geleneksel danslarınızı, kına yakma seremonisini sergileyebileceğiniz 200 kişilik geniş bir pist alanı bulunmakta. Salonumuzun merkezi konumda olması salonumuza kolaylıkla ulaşım sağlamanız açısından da büyük avantaj sağlıyor.

Dekorasyon

Beyaz ve gri uyumunun hakim olduğu alanımızda, dri dantelllerle işlenmiş beyaz masa örtülerinin kullanıldığı masalar tercih ettik. Balkon katımızda 5 kişilik dikdörtgen masaları, giriş katımızda 7 kişilik yuvarlak masaları kullandık. Beyaz tiffany sandalyelerin yer aldığı masa düzenlememizde gümüş ve şeffar şamdanları yerleştirdik. Yapay çiçeklerle hareketlendirdiğimiz masamızı gümüş suplalar ile hazır hale getirdik. Dileyenler için farklı konseptlere açık olduğumuzu de söylemek isteriz.

Hizmetler

Bağcılar’da kına gecesi mekanları denildiğinde verdiğimiz hizmetlerle akıllarda kalmaktan keyif alıyoruz. Ses, ışık,sahne sisteminin organizasyon öncesi son kontrollerini yapıp hazır hale getiriyoruz. Kurduğumuz altyapı sayesinde canlı müzik yapabilme ihtimalini oluşturuyoruz. Salonun ısısını mevsim koşullarına göre ayarlayabileceğimiz iklimlendirme ve havalandırma cihazını aktif duruma getiriyoruz. Kına gecesine veya bekarlığa veda davetini yapacak çiftlerimizin son hazırlıklarını tamamlamaları, kostüm değişikliklerini gerçekleştirmeleri için gelin odası tahsis ediyoruz.

Çiftlerimize araçlarını park edecekleri özel bir alan ayırıyoruz. Davetlilerin araçları için konukları civardaki diğer otopark alanlarına yönlendiriyoruz. Yemek servisimizi kendimiz sağlıyor, yemeklerimizi kendi mutfağımızda hazırlamayı tercih ediyoruz. Beyaz et ve kırmızı et kullanılan menüler genellikle tercih edilse de çiftimizin isteğiyle farklı menü oluşturabiliyoruz. Menüde yer alan lezzetleri önceden çiftlerimize tattırabiliyoruz.

İşletmemiz altında yapılan her etkinliğinizi memnuniyetinizi esas alarak planlıyor ve o günü daima iyi hatırlamanız için titizlikle hizmet veriyoruz. İstanbul kına mekanları ve fiyatları araştırmasında erken rezervasyon fırsatlarımızı değerlendirmeyi düşünürseniz “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak fiyat bilgimizi edinebilirsiniz. Detaylı bilgi için bizlere Işıldak Düğün Evi iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon:

  0212 963 17 34

 • Adres:

  Merkez Mah. 674 Sok. No: 52/B Bağcılar/ İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Işıldak Düğün Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.