• Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

İnera Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

İnera Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

İnera Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

İnera Hotel Sıkça Sorulan Sorular

İnera Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

İnera Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.İnera Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

İnera Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

İnera Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi

İnera Hotel Hakkında

Muhteşem Pendik marina ve deniz manzarasına karşı bir kına gecesi istemez misiniz? Evet diyenleri şöyle alalım o zaman. Biz İnera Hotel Pendik şubesi olarak kına gecelerinizi unutulmayacak hale getirmenize olanak sağlıyoruz. Peki bunu nasıl mı yapıyoruz?

Öncelikle konumumuzun avantajını kullanıyoruz diyebiliriz. Kına gecenizi burada yapmaya karar verdiğiniz andan itibaren kına gecenize kadar olan sürede hem sizi hem de misafirlerinizi fazlaca heyecanlandıracağımızı düşünüyoruz. Özellikle manzaralı oluşumuz sayesinde o geceye ait güzel fotoğraflar yakalayabilir, farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Size özel olarak hazırlayacağımız Livanur Terrace salonumuzda gerek bizim sağladığımız aksesuarlarla gerekse kıyafetlerinizle kendinizi adeta prensesler gibi hissedeceksiniz. Kına tahtı ile misafirlerinize görsel güzellikler sunacak, kına ekibimizle birlikte de herkesin eğlenceye eşlik etmesini sağlayacaksınız.

Farklı renklerde alternatifleri olan tüylü teflerimiz, led ışıklı davulumuz ve zillerimiz sayesinde kına gecesi ritüellerini tamamlamanızı sağlıyoruz. Kına yakma töreninde kullandığınız tepsiden tutun da başınızın örtüsüne kadar her şeyi sizin için temin ediyor ve o geceye hazırlıyoruz. Böylelikle size sadece mekânı kiralaması kalıyor. Hiçbir şeyi düşünmeyeceğiniz, organizasyonunun en ince detayına kadar sizin yerinize düşünen insanlarla çalışmanın keyfini sürüyorsunuz.

Yemekli kına organizasyonu isterseniz masa düzeninizi ona göre ayarlıyor, arzunuza göre de mekâna sadece sandalyeleri yerleştiriyoruz. Böylelikle size rahat rahat oynayabilmek için çok daha fazla alan kalmış oluyor. Şık dekorlarımız ile de gecenizi tamamlıyoruz.

Üstelik sadece kına gecesi organizasyonlarınızda değil nişan, doğum günü ve şirket toplantılarınız için de hizmet verdiğimizi söylemek istiyoruz.

Siz de en özel gecenizi en güzel kılmak için yandaki teklif al butonuna tıklayarak açılan formu doldurabilirsiniz. Böylelikle İnera Hotel Pendik kına gecesi fiyatları hakkında bilgi alabilir, hayalinizdeki organizasyonu da birlikte tasarlayabiliriz...

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres::

  Batı Mahallesi, Sabri Taşkın Caddesi, No: 29, 34890, Pendik

 • Haritadaki Konumu

  İnera Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.