Holiday Inn Istanbul Tuzla

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Holiday Inn Istanbul Tuzla Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  50-80 TL

 • Kapasite

  100-200

Holiday Inn Istanbul Tuzla Sıkça Sorulan Sorular

 • Holiday Inn Istanbul Tuzla kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Holiday Inn Istanbul Tuzla kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 50-80 TL aralığından başlamaktadır.Holiday Inn Istanbul Tuzla kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Holiday Inn Istanbul Tuzla kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Holiday Inn Istanbul Tuzla kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Holiday Inn Istanbul Tuzla Hakkında

Geleneklerimizin en değerli ve güzel yansıması olan kına gecenizi, otelimizin sunduğu olanaklar eşliğinde yapmak ister misiniz? Metropolün gürültüsünden uzak, sessizliğin ve sakinliğin dorukta olduğu Tuzla’da, gerekli personel ve mekân alternatiflerimizle şimdiye kadar birçok gelin adayımızın hayallerini yaşamasına şahitlik ettik, şimdi sıra geldi sizin hayallerinize…

Holiday İnn Tuzla kına gecenizi 200 kişiye kadar çıkabilen misafir ağırlama kapasitesine sahip kolonsuz salonumuzda yapıyoruz. Davetlilerinizin konforunu düşünerek hazırladığımız bu salonumuz, iş ortaklarımız aracılığıyla istediğiniz görünüme kavuşabiliyor. Kına gecenize hazırlık süreçlerimizde fikrinizi alıyor, rüya gibi bir ortamda unutulmaz anlar yaşamanız için titiz bir çalışma gerçekleştiriyoruz.

Profesyonel mutfağımızda tadına doyulmayacak lezzetle menüler hazırlıyoruz ve bu menüleri kına gecenizde misafirlerinize sunuyoruz. Menü seçimini damak zevkinize göre kendiniz yapabildiğiniz gibi standart menümüzden de faydalanabilirsiniz. Yemek sunumlarımızı, tecrübeli ve güler yüzlü servis ekibimizle zamanında ve eksiksiz olarak yapmaya özen gösteriyoruz.

Ses ve sahne olanağı sağlıyor muyuz?

Düğünlerinizi daha da eğlenceli hale getirecek profesyonel ses sistemi, sahne ve ışıklandırma sağlıyoruz. Düğününüzden önce sizinle buluşarak yörelerinize, zevklerinize veya özel isteklerinize uygun şekilde kına gecenizde çalacak müzik listenizi hazırlıyoruz. Talep etmeniz durumunda profesyonel grupların canlı müzik performanslarını ve gösterilerine de yer veriyoruz.

Mutluluğunuzu paylaşacağınız ailenizle, değer verdiğiniz bir etkinlik özel gün için her isteğinize mümkün olduğunca cevap veriyoruz. Nitelikli servis ekibimiz, yaratıcı özel menü seçeneklerimiz ve artan heyecanımızla, özel günlerinize ev sahipliği yapmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Holiday İnn İstanbul Tuzla iletişime geçmek için ne yapmanız gerekiyor?

Eğer otelimizde yapmak istediğiniz kına organizasyonunuz hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Genel Müdür

 • Genel Müdür

İletişim

 • Adres:

  Güzelyalı Mahallesi, Sahil Blv No:72, 34903 Pendik/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Holiday Inn Istanbul Tuzla Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.