Gülistan Sofrası

E-posta Gönder

Gülistan Sofrası Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  200-300

 • Aksesuar Kiralama

Gülistan Sofrası Sıkça Sorulan Sorular

 • Gülistan Sofrası kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Gülistan Sofrası kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Gülistan Sofrası kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Gülistan Sofrası kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Gülistan Sofrası kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Gülistan Sofrası Hakkında

İstanbul Pendik’te bulunan Gülistan Sofrası kına gecesi organizasyonlarınız için Gülistan Köşkü’nün kapılarını açıyor. 1999 senesinde faaliyet göstermeye başlayan köşkümüz 4 katlıdır. Verdiği restaurant hizmetinin yanı sıra özel davetlere de ev sahipliği yapan köşkümüz yeşillerle bezeli açık alanı ve etnik detayların hâkim olduğu kapalı alanı bulunuyor.

Deniz manzaralı köşkümüzün bahçesi oldukça geniş ve ağaçlarla kaplıdır. Açılır kapanır tavanı olan bu alanda genellikle yaz organizasyonlarında değerlendirilmektedir.

Restaurantımızın kapalı alanı ise, Türk ve Osmanlı mimarisi ilham alınarak tasarlanmıştır. Kiremit ve sarı tonlarının kullanıldığı kapalı alanımızın huzurlu ve sıcak bir ortamı bulunuyor. Geçmiş dönemleri anımsatan mimarisini modern konfor anlayışıyla destekleyen Gülistan Sofrası’nda klimadan asansöre kadar pek çok detay düşünülmüştür. Üstelik mekân tasarımına 4 katımızda da aynı özenle yaklaştığımızı belirtmek isteriz.

Yalnızca tasarım noktasında değil lezzetlerimiz de oldukça meşhurdur. Türk ve Osmanlı mutfağından pek çok lezzete ulaşabileceğiniz köşkümüzde; yörelerinin usta aşçılarıyla birlikte çalışıyoruz.

Kına gecesi organizasyonları için hazırladığımız standart menü: meşrubat, 1 kuru pasta, 5 çeşit kurabiye şeklindedir. Kişi başı 30 TL fiyatı olan bu menünün dışında kına organizasyonunuz için size özel bir menü oluşturmamız da mümkündür. Taleplerinizi göz önünde bulundurarak ikramlarımızı çeşitlendirebilir, yemekli bir menü de oluşturabiliriz.

Kız kıza eğlenceli saatler geçireceğiniz kına organizasyonunuz için sizin yerinize her detayı düşünen Gülistan Sofrası ekibi, konuklarınızın çocuklarını da düşündü. Minik misafirleriniz için kapalı alanda çocuk oyun alanımız açık alanda çocuk parkı bulunmaktadır. Düştüklerinde dahi çocukların canını acıtmayacak zeminle kaplı olan oyun alanlarımızda rengarenk döşemeler kullandık. Kaydırak ve top havuzu gibi oyuncaklarla da süsledik. Dilediğiniz takdirde çocuklar için palyaço desteği sağlamamız da mümkün. Böyleye yalnızca yetişkin konukların değil, çocukların da keyifli zaman geçirmesini sağlıyoruz. Sizin ve konuklarınızın keyifli saatler geçirmesi için çalışan restaurantımız sizin yerinize tüm detayları düşünüyor ve size yalnızca eğlenmenin tadını çıkarmak kalıyor!

Siz de Gülistan Sofrası kına organizasyonu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız; form üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Batı Mahallesi Gezi Boyu Caddesi Gülistan Mevkii No:5 Pendik/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Gülistan Sofrası Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.