Gülen Düğün Salonu Bayrampaşa

E-posta Gönder

Gülen Düğün Salonu Bayrampaşa Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  500-750

 • Aksesuar Kiralama

Gülen Düğün Salonu Bayrampaşa Sıkça Sorulan Sorular

 • Gülen Düğün Salonu Bayrampaşa kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Gülen Düğün Salonu Bayrampaşa kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Gülen Düğün Salonu Bayrampaşa kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Gülen Düğün Salonu Bayrampaşa kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Gülen Düğün Salonu Bayrampaşa kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına töreni

Gülen Düğün Salonu Bayrampaşa Hakkında

Uzun yıllardır hizmet sektöründe özel günlerinizi gerçekleştirmek amacıyla faaliyet gösteriyoruz. Tecrübemiz, profesyonel ve kaliteli hizmetimiz sayesinde hep gülen yüzlerle ayrılan çiftlerimiz oldu. Sizin de onlardan olmanızı istiyoruz.

Gelin odasından lezzetli yemek menümüze kadar özenli bir hizmete sahibiz. Servis personelinden mutfak personeline organizasyon sorumlusundan kameramanımıza kadar profesyoneliz. Düğün öncesi bir kutlama olan kına organizasyonlarınız sizin için çok özeldir. En az düğün kadar büyük bir anıyı kapsar. Çünkü daha butik bir organizasyon olmakla birlikte samimiyetin daha yüksek olduğu bir etkinliktir. Bu yüzden aynı sıcaklığı sağlamak için uğraşıyoruz. Bunun için öncesinde bir görüşme gerçekleştirerek önemli detayları öğreniyoruz. Tarzınızı, tam olarak ne istediğinizi ve eğer yemekli bir kına organizasyonu düşünüyorsanız nasıl bir menü seçeceğinizi konuşuyoruz. Bu konuşma çerçevesinde de her ayrıntıyı planlayarak kına organizasyonunuza hazırlanıyoruz.

Kınalar düğünlere göre daha çılgınca eğlendiğiniz ve tadını sonuna kadar çıkardığınız organizasyonlar. Topuklarınız ağrıyana kadar oynamak isteyeceğiniz ve kâh ağlayıp kâh güleceksiniz. Bu yüzden son derece eğlenceli bir organizasyon olması için elimizden geleni yapıyoruz. Bindallınızla sahnede dans ederken davul ve ışık şovlarıyla görselliğe doyuyorsunuz. Dilerseniz sadece salonumuzu kiralayıp kendi organizasyon şirketinizi de çalışması için getirebilirsiniz. Bu tamamen sizin isteğinize bağlı. Çünkü bu gün kadınların günü. Düğün öncesi kız kıza eğlencenin dibine vuracağınız bir gün. Bu yüzden bırakın dilediğinizi yaşayın.

Buraya kadar okuduğunuza göre sizi ikna ettiğimizi düşünüyoruz. Üstelik de İstanbul kına gecesi salonları arayışında olduğunuz için listenize bizi eklemekten kaçmamalısınız. Hem tecrübemizin hem de profesyonelliğimizin verdiği gururla kına organizasyonunu gerçekleştirmek istiyoruz. Eğer siz de istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz soruları sorabilir, fiyat bilgisi konusunda ayrıntıları konuşabiliriz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Yıldırım Mah. Piri Reis Sok. No:60 Bayrampaşa, İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Gülen Düğün Salonu Bayrampaşa Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.