Gözdağı Düğün Salonu

E-posta Gönder

Gözdağı Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  400-500

 • Aksesuar Kiralama

Gözdağı Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Gözdağı Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Gözdağı Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Gözdağı Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Gözdağı Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Gözdağı Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Gözdağı Düğün Salonu Hakkında

Kına organizasyonlarınız gibi ayrıntıları oldukça fazla olan etkinlik için profesyonel bir hizmet veriyoruz. Gözdağı Düğün Salonu olarak, kına gecenize ev sahipliği yapmayı çok istiyoruz.

İstanbul Pendik’te özel davetleriniz için tecrübemizin gölgesinde hayallerinizdeki organizasyonu gerçekleştiriyoruz. Şu zamana kadar birçok gelin adayının kına gecesine ev sahipliği yaptık. Olumlu geri dönüşlerle her geçen gün büyüdük, geliştik. Son trendleri ve teknolojiyi yakından takip ettiğimiz için teknik ekipmanlar açısında oldukça iyi durumdayız.

Düğün süreci uzun ve zorlu. Zordan kastımız aslında ayrıntısının çok fazla olması. Gelinliğinden kınasına damatlığından davetiyesine kadar birçok bölümü var. Bu yüzden bu süreci tek başınıza geçirmeniz gerekmiyor. Gözdağı Düğün Salonu olarak bu süreci sizin için kolaylaştırıyoruz. Öncesinde görüşmeye geldiğinizde bir program hazırlıyoruz. Bunun ışığında taleplerinizi gerçekleştiriyoruz. Kına gecenize misafir olarak geliyorsunuz. Yaptığınız tek şey kendi konuklarınızla ilgilenmek.

Çözüm ortağımız olan organizasyon firması sayesinde hangi detaylara yer vermek istiyorsanız, yapıyoruz. Kına tahtından tepsisine kına mumundan ekibine kadar her konuda yardımcı oluyoruz size. Salonumuz 400 kişilik olmakla birlikte gelin damat masası ayrı bir platformun üzerinde ve biraz yüksekte yer alıyor. Orkestranın yer aldığı kısım da aynı şekilde biraz yüksek bir platformun üzerinde. Geniş bir pistimiz var. Bu sayede de rahat bir şekilde dans ediyorsunuz.

Pendik kına salonu arıyorsanız, oluşturduğunuz listeye bizi de eklemelisiniz. Çünkü tecrübemize ve kalitemize güveniyoruz. Yandaki formu eksiksiz doldurduğunuz takdirde bizimle iletişime geçebiliyorsunuz. Hemen size geri dönüş sağlıyoruz. Telefon ya da mesaj yoluyla size dönüş sağladıktan sonra dilerseniz salonumuza kahvemizi içmeye davet ediyoruz. Hem görsel olarak görüyorsunuz hem de kararınızı vermeniz daha kolay oluyor. Eğer birlikte çalışmaya karar verirsek her şeyin dilediğiniz gibi olacağına emin olabiliyorsunuz. Farkımızı hissetmeniz için çok yakındayız…

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Gözdağı Cad. No:17 Velibaba/Pendik/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Gözdağı Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.