Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Garden Pool Hakkında

Hayatınızın en özel etkinliklerinden bir tanesi olan kına gecesini havuz başında, samimi bir mekanın sıcaklığında gerçekleştirmek Garden Pool sayesinde son derece kolay. Senelerdir sektörde yer alan işletme, deneyimli bir ekip ile çalışarak hak ettiğiniz o özel geceyi gerçekleştirmenizde yardımcı oluyor. Büyükçekmece kına mekanları içerisinde kendine has bir konumda bulunan mekan, sizi ve dostlarınızı da ağırlamaktan mutluluk duyacak!

Davet Alanları

Garden Pool, 1 açık davet alanı ile hizmet veriyor. Şehir manzaralı davet alanı, havuz başında olmasıyla ön plana çıkıyor. Açık davet alanında 200 kişilik hizmet kapasitesine sahip olan mekan, eğer eğlenceyi gece boyunca sürdürmek isterseniz 1 after parti alanı da sunmakta. Açık alanının düzeninde hem güzelliğe hem de konfora önem veren mekan, davetinizin konseptine uygun bir hizmet sunuyor.

Dekorasyon

İşletme, dekorasyonda yuvarlak masalardan faydalanıyor. 6 kişilik masalara tiffany model sandalyeler eşlik ediyor. Süslemelerde, kına gecesine son derece uygun olan kırmızı ve beyaz bir renk paleti kullanılıyor. Giydirilen sandalyeler, renk paletine uyumlu tül detaylarıyla süsleniyor. Masaların üzerlerine serilen beyaz ve kırmızı örtüler, güzel mi güzel çiçekler de son dokunuşları oluşturuyor.

Hizmetler

Garden Pool, sadece Büyükçekmece kına salonlarından birisi olarak değil ayrıca nişan, düğün, doğum günü, kurumsal toplantılar gibi etkinlikler için de uygun bir nokta olarak karşımıza çıkıyor. Bu da son derece geniş bir hizmet yelpazesiyle hizmet vermekte oldukları manasına geliyor. Kına boyunca organizasyon sorumlusu, çiftin tüm isteklerini onlardan dinliyor ve akıllarına takılan tüm soruları cevaplıyor.

Kına gecesinde eğlenceye yön verecek bir kına müziği açılıyor. Kına gecesinin olmazsa olmaz detaylarından kuru kına, tef, mum, taç gibi detaylar da size özel olarak temin ediliyor. Böylece unutulmaz bir atmosfer yakalanıyor. Hem modern hem de geleneksel kına geceleri, Garden Pool’un profesyonel ekibi sayesinde üzerinden seneler geçse de unutulmayacak tecrübeler haline geliyor.

Mekan, Büyükçekmece kına yerleri içerisinde hizmet kalitesi sayesinde ön plana çıkan yerlerden biri oluyor. Son derece geniş bir skalada hizmet sunmakta olan Garden Pool’da kına geceniz, apayrı bir anlam kazanacak. Sevdiklerinizle birlikte unutulmaz bir gece geçirmek için sayfada bulunan iletişim adreslerini kullanarak Garden Pool yetkililerine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz hemen yanda yer alan iletişim formunu doldurup ekibe ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Ortağı

İletişim

  • Adres::

    Atatürk Cad. No:159/3 Büyükçekmece/İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Garden Pool Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.