Lina Lounge

E-posta Gönder

Lina Lounge Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  500-750

 • Aksesuar Kiralama

Lina Lounge Sıkça Sorulan Sorular

 • Lina Lounge kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Garden Park Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Garden Park Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Lina Lounge kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Garden Park Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Lina Lounge Hakkında

Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz Tuzla'da mutlaka yolunuzun düştüğü bir kır düğün salonuyuz! Belki de daha önce burada bulunduğunuzda Lina Lounge Park'ta kır düğünü yapmayı düşündünüz… Şimdi sıra sizde! Dilerseniz hazırlıklar için neler yaptığımızı anlatalım:

Öncelikle organizasyon sorumlumuzla düğün konseptinizi konuşmanız için görüşmeler düzenliyoruz. Çünkü düğünlerinizin bütün detaylarıyla istediğiniz gibi olmasını istiyoruz! Aldığımız bilgiler ışığında harekete geçiyor, salona adımınızı attığınızda büyüleneceğiniz bir atmosfer yaratmayı hedefliyoruz.

Hazırlıklarımıza ise gelin yolunu dekore ederek başlıyoruz! Sütun çiçek süslemeleri yerleştiriyoruz yolun iki yanına. Işıl ışıl bir salona doğru ilerlediğinizde davetli masaları, dans pisti, nikâh masası ve sahne gözünüze çarpıyor. Davetlileriniz için özel tasarladığımız 10 kişilik yuvarlak masalarda beyaz kendinden desenli örtüler seriyoruz. Masaları; altın rengi suplalar, şamdan ve çiçeklerle bezenmiş ziyafet sofralarına dönüştürüyoruz… Nikâh masasını da beyaz rengin ve çiçeklerin ağırlıklı olacağı şekilde stilize ediyoruz. Çardak şeklinde bir platform kurarak LED ışıklarla aydınlatmalar da yapıyoruz. Altın rengi işlemelere sahip masa ve sandalyelerle şık bir alan olmasına özel gösteriyoruz!

Sahnede yerini alarak gecenizi başlatan müzisyenlerimiz eşliğinde konuklarınıza karşılama töreni düzenliyoruz. İkramlarla ağırladığımız konuklarınızı kendileri için ayrılmış masalara buyur ediyoruz. Siz de son hazırlıklarınızı tamamladığınızda ilk dans için gelin damat odanızdan salona geçebilirsiniz.

Gecenin ilerleyen saatlerinde davet menüleri de konuklarınıza servis edilecek! Eşsiz tatlar, Tuzla kır düğünü salonları arasında bizi tercih etmenizi sağlayan hizmetlerimiz arasında. Daima taze olan ikramlar, ara sıcak, ana yemek, çerez ve düğün pastası ile konuklarınızı en iyi şekilde ağırlıyoruz.

Yıllarca konuşulacak rüya gibi bir düğün için doğru adrestesiniz! İstediğiniz düğün tarihine karar vermek için acele edin! Lina Lounge iletişim formunu doldurun. Form sayfanın üst kısmında yer alıyor.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Cami mahallesi ahmet kılıç bulvarı cd İş merkezi no:4 d:1 k:1 34912 Tuzla Türkiye

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Lina Lounge Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.