• Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  1.000 - 1.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Eyp Yatçılık Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
1.000 - 1.500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 TL'den az

Eyp Yatçılık Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Eyp Yatçılık Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Eyp Yatçılık Sıkça Sorulan Sorular

Eyp Yatçılık kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Eyp Yatçılık kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 1.000 - 1.500 TL aralığından başlamaktadır.Eyp Yatçılık kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 1.000 - 1.500 TL aralığından başlamaktadır.

Eyp Yatçılık kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Eyp Yatçılık kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Eyp Yatçılık Hakkında

Kına gecelerinin gelin adaylarımız için en önemli organizasyonlardan biri olduğunu biliyoruz. Bu bilinçle unutulmaz bir kına gecesi için EYP Yatçılık olarak hazırız. Sağladığımız hizmet ve fırsatlarımız ile konuklarımızı %100 memnuniyetle ağırlıyor ve gecenin sonunda buradan mutlu bir şekilde uğurluyoruz. “Teknede kına gecesi nasıl yapılır? Sorusuna en güzel cevabı EYP Yatçılık verecek.

Yatımız 50 kişilik bir kapasiteden oluşuyor. Butik organizasyonlarınız için ideal bir sayıya sahip olduğumuzu ve en özel misafirlerinizle keyifli anlar yaşayacağınızı belirtelim. Teknemizi, masa ve sandalyeleri en yeni kına konseptleriyle süslemek isterseniz, bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarıyla anlaşabilir ve kına gecelerinin olmazsa olmazı olan aksesuarların temini konusunda da yardım alabilirsiniz.

Bu özel anlarınızı eşsiz deniz ve boğaz manzarasıyla birleştiriyoruz. Siz de bu anları ölümsüz kılmak için bir fotoğrafçı kiralayabilir ve yıllar sonra kına gecenizi hatırlamak isterseniz hem fotoğraf hem de video albümüne sahip olabilirsiniz.

EYP Yatçılık sadece düğün ve kına geceleri değil, bekarlığa veda geceleri, evlilik teklifleri, doğum günleri, yıl dönümleri, kurumsal etkinlikler gibi toplu davet ve özel anlara da ev sahipliği yapabiliyor. Bu organizasyonları bizimle paylaşmak isterseniz en az 1 ay öncesinden iletişime geçmemizi öneriyoruz. Böylece hem planladığınız tarih için hiçbir sıkıntının yaşanmaması için çalışıyor ve taleplerinizi gerçekleştirmek için uygun bir zamana sahip oluyoruz. Günlük kiralama ile boğaz turu ve adalar turunu da gerçekleştirdiğimizi ve bizi özel günleriniz dışında da tercih edebileceğinizi dipnot olarak belirtelim.

EYP Yatçılık farkıyla bu özel günlerinizi tamamlamak ve detaylı bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Teknede Kına gecesi İstanbul’da EYP Yatçılık ile gerçekleşir.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  İSTANBUL

 • Haritadaki Konumu

  Eyp Yatçılık Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.