Elita Düğün Salonu

E-posta Gönder

Elita Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  500-750

Elita Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Elita Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Elita Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Elita Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Elita Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Elita Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Davul show, Kına müziği, Kına töreni

Elita Düğün Salonu Hakkında

Eğlenceli bir kına gecesine ne dersiniz? Kına salonları İstanbul Avrupa için Elita çatısı altında bu davetimize “Evet!” demelisiniz.

Pisti gibi kendisine geniş olan salonumuzda profesyonel bir hizmet alacağınıza emin olabilirsiniz. Peki bu nasıl oluyor? İlk olarak olursa yüz yüze bir görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu esnada, ihtiyaçlarınız ve talepleriniz hakkında konuşuyoruz. Karşılıklı fikirlerimizi paylaşıyoruz. Hatta daha önce aklınıza gelmeyen noktalara bile değiniyoruz. Daha sonra da konuştuklarımıza uygun bir kına programı hazırlıyoruz. Kına geceniz gelip çattığında organizasyon sorumlumuz sayesinde de bu programın içeriğini öğreniyorsunuz. Böylece bir sonraki adımın ne olacağı konusunda net bir bilgiye sahip oluyorsunuz. İçiniz rahat bir şekilde kına gecenize odaklanıyorsunuz. Kırmızı halı eşliğinde ve görsel bir şov içerisinde salona girerken iyi bir karar verdiğinizi düşünüyorsunuz. Hatta şovun bir parçası kına ekibi önden giderken bindallınızla salınıyorsunuz.

Yemekli bir kına organizasyonu düşünüyorsanız, mutfak ekibimiz tadı damağınızda kalacak harika lezzetler hazırlıyor. Eğer yemeksiz düşünüyorsanız da kınaya özel ikramlıklarımız da oldukça lezzetli! Servis personelimiz sayesinde bu konuda asla aksama yaşamıyorsunuz. Her misafirinizle tek tek ilgileniyorlar.

Düğün kadınların daha küçük bir kızken hayalini kurdukları bir organizasyon. Büyüyünce de bu hayallerini gerçekleştirmek istemeleri çok doğal. Kına da bunun bir parçası. Düğünden farklı merasimlere sahip olmakla birlikte daha eğlenceli ve hüzünlü. İki ayrı zıt duyguyu bir arada yaşayacağınız bir organizasyon. Bu yüzden oldukça hassas ve ayrıntılı bir çalışmayla geliyoruz size. Böylece içiniz rahat bir şekilde düğün organizasyonu geçiriyorsunuz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde ucuz kına salonları İstanbul arayışınız doğru bir tercihle sonlanmış olacak! Uygun fiyatı kaliteyle birleştiren bir organizasyon için bize ulaşmanız yeterli. Yandaki formu eksiksiz doldurduğunuz takdirde de bunu yapıyorsunuz!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Hamidiye Mah. Girne Cad. Paşabahçe Sok. No:1 Kağıthane/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Elita Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.