Elfida Düğün Salonu

E-posta Gönder

Elfida Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  300-400

Elfida Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Elfida Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Elfida Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Elfida Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Elfida Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Elfida Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Elfida Düğün Salonu Hakkında

Evlenme teklifi edildi, planlar yapıldı, kararlar alındı ve mutlaka bir kına gecesi düzenleme fikri de beraberinde oluştu!

İşte tam da bu noktada; söz, nişan, kına gecesi ve düğün organizasyonlarınız için Elfida Düğün Salonu Bağcılar’da konuklarınızı ağırlıyor. Bütün bu organizasyonları arasında konsept alternatifleri ve gelin hanımların tercihleri ile kına törenleri sıyrılıyor. Daha özenli ve planlı bir çalışma gerektiriyor. Her detayın tasarlanması ve organizasyon yönetimi ile de merasimlerinizin sırası ile gerçekleştirilmesi sağlanıyor.

Konsept demişken bu konuda sizlere organizasyon sorumlumuz dersten oluyor. Geleneksel kına gecesi talep ederseniz size özel bir kına köşesi oluşturularak kırmızı ağırlıklı süslemeler tercih ediliyor. Kına tahtı ve cibinliği gibi...

Farklı konseptler tasarlamak isteğiniz mi var?
Geleneksel tarzın dışında; prenses, saray, modern veya etnik kültürlerin esintileri ile Roman ve Hint kınaları da tasarlayabiliyoruz. Bu çalışmalar çözüm ortaklarımız tarafından yapıldığı için kına gecesi paketlerine dahil değil. Aslında süsleme aşaması bu durumda davet ettiğiniz organizasyon firması ile devam ettirilen bir süreç oluyor...

Geceniz için davetlilerinizin de masalarını tasarlamayı unutmuyoruz. Konseptinize uyan renklerde masa örtüleri ya da tüller tercihimiz olurken renkli bir atmosfer yaratma şansımız oluyor. Aksesuar veya dekorları da uygun şekilde hazırlıyoruz!

Salonumuzdaki süslemelerin tamamlanmasının ardından Elfida Düğün Salonu mutfağında yoğun bir çalışma başlatıyoruz. Bu çalışma ile birlikte konuklarınıza sunacağınız eşsiz tatları hazırlıyoruz. Çiftimizin tercih edilmesi için yemekli ve yemeksiz alternatif menüler sunuyoruz. Sizin tercihler doğrultusunda da menülerimizi oluşturuyoruz...

Siz de Bağcılar kına salonları arasında farkı hissedilen bir gece için Elfida Düğün Salonu ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun için sayfa üzerindeki ücretsiz teklif al butonu ile bizimle iletişime geçerek fiyat teklifleri de almayı unutmayın!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Demirkapı Mah. Velioğlu Cad. Önder Sok. 2 Bağcılar, İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Elfida Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.