Mustafa Reis

E-posta Gönder

Mustafa Reis Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100-150 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100-150 TL

 • Kapasite

  100-200

Mustafa Reis Sıkça Sorulan Sorular

 • Mustafa Reis kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Mustafa Reis kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 100-150 TL aralığından başlamaktadır.Mustafa Reis kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100-150 TL aralığından başlamaktadır.


 • Mustafa Reis kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Mustafa Reis kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Mustafa Reis Hakkında

İstanbul’da deniz tutkunlarının durağı olan Mustafa Reis tekneleri, özel günleriniz için de faaliyet gösteriyor. Bekârlığa veda partileriniz için Mustafa Reis A ve Mustafa Reis I.K. adını verdiğimiz iki teknemizle birlikte davetlileri ağırlıyor, unutulmaz bir davet organize ediyoruz. Biliyoruz ki İstanbul tekne organizasyonları bir başka güzel. Çünkü tarihe ve önemli olaylara şahitlik etmiş bu önemli konum eşsiz mimarisi ve atmosferiyle davetlilere bambaşka bir deneyim yaşatıyor.

İki farklı teknemizde farklı konuk sayılarındaki davetlileri ağırlıyoruz. Davetlilerinize göre istediğiniz teknemizi tercih edebilir, boğazın ortasında bekârlığınızın son günlerini en yakın arkadaşlarınızla birlikte kutlayabilirsiniz. Açık ve kapalı olmak üzere iki farklı alanda misafirleri ağırlayabilirsiniz. Özel olarak dekore edilen teknelerimizde hangi renklerde dekor ve süslemeler isterseniz bize iletmeniz yeterli. Organizasyon öncesinde bir araya geliyoruz. Hem teknemizi geziyor hem de sürecin nasıl yönetileceğini planlıyoruz.

Yemekli bir davet düşünüyorsanız usta şeflerimiz en güzel yemekleri sizin için hazırlıyorlar. Böylece hayallerinizdeki gibi bir organizasyona kavuşmanızı sağlıyoruz. Davet öncesinde bir araya geldiğimizde menüler hakkında da konuşabilir, yemek listelerini belirlemek için menü tadım etkinliği de düzenleyebiliriz. Ana yemek, meze, başlangıç tabakları ve salatadan oluşan menülerin dışında “Bride to be” temalı pastalarda temin edebiliriz. Dilediğiniz gibi genişletebildiğiniz menülerimizden bütçenize en uygun olanı seçebilirsiniz. Talep ederseniz kokteylli bir bekârlığa veda partisi de hazırlayabiliriz. Atıştırma tabakları ve farklı içecek seçenekleriyle davetlileri memnun edebiliriz.

Tüm süreçte iletişim halinde oluyor, istek ve önerileri dikkate alıyoruz. Organizasyon sorumlumuz gecenin akışını sürekli kontrol altında tutuyor. Üstelik fotoğraf, video ve müzik hizmeti de almak isterseniz size önerilerde bulunuyoruz. Birlikte çalıştığımız firmalardan dilediğinizi seçme fırsatı sunuyor, kendiniz de başka bir firma bulabiliyorsunuz.

Özel günlerde sıra dışı bir parti geçirmek, ferah ve havadar bir atmosferde organizasyon düzenlemek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilir, İstanbul boğazının güzelliğiyle aydınlanan bir gecede Mustafa Reis teknelerini tercih edebilirsiniz. Bilgileri bize göndermek için sadece “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Beykoz/İstanbul, Türkiye

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Mustafa Reis Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.