Doğa Köyü

E-posta Gönder

Doğa Köyü
  • Çatalca, İstanbul.

Doğa Köyü Hakkında

Doğa Köyü, İstanbul, Çatalca’da yer alan işletmemizde, çeşitli davet ve etkinliklerinize ev sahipliği yapıyor, her mevsim hizmet vermeye uygun kır bahçemizde bütün misafirlerinizi mutlulukla ağırlıyoruz. Yeşillikler içerisinde en özel günlerini geçirmek isteyen çiftlerimiz, bizi İstanbul kına mekanları arasında ön plana çıkaran kına gecesi veya bekarlığa veda partisi etkinliklerimiz için de işletmemizi tercih edebilirler.

Davet Alanları

Dere kenarında konumlanmış bahçemiz, 750 kişiye kadar ulaşan kapasitesiyle dilediğiniz kadar yakınınızla vakit geçirmenize imkan tanıyor. Yeşillikler arasında vaktinizi en güzel şekilde değerlendirebilmeniz için oturma düzenimizden dekorlarımıza kadar konforlu bir ortam oluşturacak şekilde ayarlıyor, muhteşem manzaramız ile en romantik anları ayağınıza kadar getiriyoruz. Aydınlatma konusunda da estetik bahçe aydınlatmalarından yararlanarak hoş ve güzel bir ortam yaratıyoruz.

Dekorasyon

İstanbul Avrupa kına gecesi mekanları arayan çiftlerimiz varsa, göz kamaştıran dekorasyonumuz ile bizi tercih etmelerini sağlayabiliriz! Dekorasyonumuz Etkinliğiniz ve konsepte göre değişse de genel anlamda beyazın hakimiyet sürdüğü sade veya romantik konseptleri kullanıyoruz. Yuvarlak masalarımız ve tiffany model sandalyelerimiz ile şık bir oturma düzeni oluşturuyor, rustik havamıza uygun dekorlardan faydalanıyoruz.

Hizmetler

Kına gecesi veya bekarlığa veda partinizi en güzel şekilde gerçekleştirmek için kaliteli hizmetler sunuyor, bütün isteklerinizi dinleyerek her birini yerine getirmeye çalışıyoruz. Ses ve ışık sistemlerimiz yüksek kalitede tutarak vaktinizi en güzel şekilde geçirmenizi sağlıyor, etkinliğinizin dilediğiniz gibi olması için dilediğiniz organizasyon ve catering firmaları ile çalışma imkanlarını sunuyoruz. Tercih etmezseniz gece boyunca size eşlik edecek bir organizasyon sorumlumuz bulunuyor.

Yiyecek / İçecek

Usta aşçılarımız ve maharetli elleri sayesinde birbirinden güzel lezzetlerden oluşmuş menülerimizin tadına doyamayacak, tekrar tekrar yemek isteyeceksiniz. Enfes menülerimizin oluşumunda işte değerli çiftlerimizin fikirlerini alıyor, yaptıkları tadımın ardından diledikleri gibi değişikliğe gitme fırsatları sunuyoruz. Gerçekleşecek yemek servisimiz esnasında oldukça hızlı ve pratik davranarak yemeklerimizi sıcak sıcak davet masalarınıza servis ediyoruz.

En güzel kına gecesi veya bekarlığa veda partisi etkinlikleri için bizi tercih edebilir, kır bahçemizin masal gibi atmosferinde unutulmayacak anlar yaratabilirsiniz. Sınırsız hizmetlerimizden sonuna kadar yararlanabilin ve bütün isteklerinize ulaşabilin diye fiyatlarımızı her bütçeye uyacak şekilde ayarlıyor, misafirlerimizin mutluluğunu daima önceliğimiz yapıyoruz. İstanbul kına mekanları ve fiyatları hususunda detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir veya “Ücretsiz Teklif Al” formumuzdan yararlanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.