Divan City Hotel

0850 241 1791

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

80-100 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Kına töreni

Hizmet İçeriği

Şişli, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, tercihlerine ve bütçene uygun 5 kına mekanından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 80-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 50-100
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına töreni, Kına müziği

Önerilen Firmalar

Keyifli Sahne
22

Ataşehir

Keyifli Sahne

Kına Gecelerinizi Keyifli Kılıyoruz..  Keyifli Sahne de size özel kına gece...

İsfanbul Holiday Home & Suites / Vialand
22 1 2

Eyüp

İsfanbul Holiday Home & Suites / Vialand

Kına geceleri ve bekarlığa veda partileri düğünden önce gerçekleştirilen so...

Salon Saray
114 10 2

Başakşehir

Salon Saray

Yeni vizyonu ile Saray Davet olarak Başakşehir sular vadisinde size yeni v...

Hakkında

Merkezi konumuyla Divan City Hotel İstanbul’da gerçekleştireceğiniz organizasyonlar için harikulade bir alternatif! Kusursuz hizmet anlayışımızla bir araya gelen 50 yıllık tecrübemiz; davetinizin eşsiz olacağının teminatıdır.

Kına organizasyonları noktasında kullandığımız alanımız kapalıdır. Yemekli düzende 80, kokteyl düzende ise 120 konuk kapasiteli olan salonumuzun ön kısmında bahçesi bulunmaktadır. Eğlenmekten yorulacağınıza eminiz. Dolayısıyla eğlenmekten yorulan konuklarınız için de salonumuzdan bahçeye geçişimiz bulunmaktadır.

Girdiğiniz ilk andan itibaren kendinizi özel hissedeceğiniz otelimizde tüm detaylar modern mimari anlayışa göre tasarlanmıştır.

Otelimizde kına organizasyonu gerçekleştirmek isteyen gelin adaylarımızla öncelikle birebir görüşme gerçekleştiriyoruz. Gelin adayının organizasyon günü ve istediği hizmetler hakkında detaylı bilgi alıyoruz. Birlikte çalıştığımız iş ortaklarımız bulunuyor. Bunlar; organizasyon firması, fotoğrafçı ve sanatçı şeklindedir. Profesyonellerle birlikte çalıştığımız için dileyebileceğiniz tüm hizmetleri Divan City’de bulmanız kaçınılmazdır.

Misal salonumuzu hangi renklerle süslemek istersiniz? Hangi aksesuar detaylarına yer vermek isterdiniz yahut hangi kına ikramlarını dağıtmak? Hepsi tamamen gelin adayının kontrolünde oluyor. Tercihler yapılıyor ve biz o özel gün için hazırlıklara başlıyoruz iş ortaklarımızla birlikte.

Ardından o gün gelip otelimize ulaştığınız ilk anda güler yüzlü organizasyon sorumlularımız karşılıyor sizi ve konuklarınızı. Yönlendirmelerle salona ulaştırıyoruz konuklarınızı. Bu noktada yine arkadaşlarımız destek oluyor. Salona girdiğinizde ise kına eğlenceniz başlıyor…

Kâh neşeli kâh hüzünlü dakikalara tanıklık ediyoruz.

Düğün gününün yaklaştığı bu stresli dönemde amacımız; stresten uzaklaşarak keyif alabileceğiniz bir davet gerçekleştirmek. Hem gelin adayımız hem de konuklarımız için… Bir kere yaşayacağınız bu özel günü unutulmaz kılmak için koordinasyonlu olarak çalışıyoruz.

Siz de kına organizasyonunuz için Divan City Hotel’in harika bir alternatif olduğunu düşünüyorsanız; sağ üstte bulunan formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Formumuz üzerinden hizmetlerimiz ve Divan İstanbul City Hotel fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Hande Dogan

  • Telefon: 0850 241 1791

  • Adres: Büyükdere cad. no:84 Gayrettepe/İstanbulYorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.