Derin Parti Evi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Derin Parti Evi
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Derin Parti Evi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Derin Parti Evi Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Derin Parti Evi Sıkça Sorulan Sorular

Derin Parti Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Derin Parti Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Derin Parti Evi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Derin Parti Evi kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Derin Parti Evi Hakkında

Yeni bir başlangıç yapmanın heyecanı içinde olduğunuz bu günlerde Derin Parti Evi olarak hizmet veriyor, isteklerinizi gerçekleştiriyoruz. İstanbul Pendik konumunda yer alan parti evimizde küçük organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyoruz. Doğum günleri, nişan törenleri, kına geceleri, bridal shower veya hazırlayacağınız özel temalı partiler için bizi seçebilirsiniz. Bekarlığa veda partileri içinde iddialıyız. Derin Parti Evi Çağla Mermer öncülüğünde kuruldu ve kadrosunu her yıl geliştirdi. Büyük bir ekiple beraber hizmet vermeye devam ediyoruz.

Partinin temasını istediğiniz şekilde düzenleyebilir, konsepte uygun sunum tabakları, süslemeler kullanabiliriz. Kişiye özel banner ve uçan balonlarla gecenizi güzelleştirebilir, hayallerinize yer verebiliriz. Kişiye özel karşılama panoları, arka fonlarla beraber gecenizi diğer bekarlığa veda partileri ya da kına gecesi organizasyonlarından ayırıyor, özel bir gece tasarlıyoruz.

Geceniz unutulmaz olacak!

Geleneksel bir kına gecesi organizasyonu düzenlemek ama farklı aksesuarlar katmak istiyorsanız Derin Parti Evi tam size göre. Teşekkür kartları oluşturabilir, masa düzeninizi sağlayabiliriz. Oturma düzenine göre isim kartları tasarlayabilir, masalarınıza yerleştirebiliriz.

Çikolata, kuruyemişler ve kalp şeklinde ikramları beğeninize sunuyoruz. İstediğiniz lezzetleri gecenize ekleyebiliyor, masalarınıza ulaştırabiliyoruz. Bizden istediğiniz ne varsa, organizasyon ekibimizle beraber gerçekleştiriyoruz. Lezzetlerimizi özel sunum tabaklarında ulaştırıyoruz. Kişiye özel isin yazılı kürdanlı etiketler bulunuyor lezzetlerin üzerinde. Kırmızı renklere ağırlık verdiğimiz temamızda dilerseniz farklı konseptleri de mekanımıza uyarlayabiliriz. Prenses, Hint, roman olmak üzere birçok konsepte hizmet verebiliyoruz.

Bekarlığa veda partisi düzenlemek istiyorsanız ise ‘Bride to be’ yazılı aksesuarları mekanımızda konumlandırıyor, güzel bir gece geçirmenizi sağlıyoruz. Özel bir masa oluşturuyor, ikramlarımızı sergiliyoruz. ‘Bride to be’ yazılı pastanız ve kişiye özel oluşturduğumuz arka fonumuzla beraber görsel anlamda güzel bir tema oluşturuyoruz. Özel mumlarla, şamdanlarla süslediğimiz masalarımıza bayılacaksınız.

Eğer siz de gecenizi bizimle beraber gerçekleştirmek istiyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. Sayfamız üzerinden ücretsiz fiyat teklifi alarak bize ulaşabilir, hayallerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Derin Parti Evi iletişim kurmanız için bekliyor!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    34100 Pendik, İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Derin Parti Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.