Clarion Hotel İstanbul Mahmutbey

0212 963 3852

E-posta Gönder

Clarion Hotel İstanbul Mahmutbey Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100-150 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  80-100 TL

 • Kapasite

  100-200

Clarion Hotel İstanbul Mahmutbey Sıkça Sorulan Sorular

 • Clarion Hotel İstanbul Mahmutbey kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Clarion Hotel İstanbul Mahmutbey kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 80-100 TL aralığından başlamaktadır.Clarion Hotel İstanbul Mahmutbey kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100-150 TL aralığından başlamaktadır.


 • Clarion Hotel İstanbul Mahmutbey kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Clarion Hotel İstanbul Mahmutbey kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Clarion Hotel İstanbul Mahmutbey kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Clarion Hotel İstanbul Mahmutbey kına ve bekarlığa vedanız için maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, mekan girişinde ateş ölçümü, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, masalar arası geniş mesafe aralığı ve düzenli havalandırma hizmeti sunmaktadır.

Clarion Hotel İstanbul Mahmutbey Hakkında

Clarion Hotel İstanbul Mahmutbey dünya standartlarında bir kaliteli ile hizmet veren 5 yıldızlı bir otel. Burada konaklama, SPA, restoran, kongre ve toplantılara etkinlikleri düzenleme gibi çok çeşitli hizmetleri tek bir çatı altında veriyoruz. Bunun yanı sıra profesyonel organizasyon ekibimiz ile düğün ve kına geceleri gibi özel gün davetlerine de ev sahipliği yapıyoruz.

Davet Alanları

Otelimizde organizasyonları gerçekleştirdiğimiz pek çok salonumuz var. Bunlardan bazıları küçük çaplı veya kurumsal etkinlikler için kullanılan alanlar. Özel gün kutlamaları için uygun olan 2 salonumuz mevcut. Pera Salon balo düzeninde 300 kişilik konuk kapasitesine sahip ve oldukça ferah bir davet alanı. Pierre Salon ise yine 300 kişilik kendine has özelliklere sahip davet alanımız.

Her iki salonumuzda da kaliteli markalardan oluşturulmuş ses, ışık ve sahne sistemleri gibi teknik imkanlarımız mevcut. Bol ışıklandırmalı, yüksek tavanlı ve geniş pistli davet alanlarımız oldukça da konforlu. Salonların hazırlığını düzenlediğimiz organizasyonun gerekliliklerine göre titizlikle yapıyoruz. Ayrıca salonlarımızda kokteyl tarzında gerçekleşecek organizasyonlarda 500 ila 600 davetlinin katıldığı etkinlikleri rahatlıkla düzenliyoruz.

Dekorasyon

Clarion Hotel İstanbul Mahmutbey kına gecelerini diğerlerinden ayıran harika konseptlere sahibiz. Çiftimizin seçtiği salonu ihtişamlı ve göze görkem bir şekilde dekore ediyoruz. Oturma düzenini 10’ar kişilik yuvarlak masalar ve gümüş rengi napolyon sandalyeler ile oluşturuyoruz. Süsleme detaylarında ise farklı renk seçeneklerinde şamdanlar, çiçekler, vazolar ve aynalı ve işlemeli şeffaf suplalar kullanıyoruz.

Hizmetler

Kına gecesini A’den Z’ye tüm detayları ile biz düzenliyoruz ancak dileyenler için dışarıdan organizasyon firması ile anlaşılmasına da müsaade ediyoruz. Canlı müzik orkestrası, DJ performansı, karşılama ve servis, profesyonel kamera ve fotoğraf çekimi, otelde konaklama ve hazırlık için oda tahsisi, ikramlar, mekan süsleme, kına tahtı kurulumu gibi imkanları da çiftlerimize sunuyoruz.

Yiyecek / İçecek

Otelimizde Türk ve dünya mutfaklarına ait lezzetler en kaliteli ürünler kullanılarak deneyimli şeflerimiz tarafından hazırlanıyor. Özel günler için hazırladığımız set menülerimiz mevcut ve içeriklerinde; kırmızı et veya beyaz etli ana yemek, garnitür, ara sıcaklar, salata, tatlı ve meyve gibi başlıklar bulunuyor. Çiftlerimiz menü tadımına katılıp bütçe ve damak zevki dahilinde karar verebiliyorlar.

Benzersiz bir ihtişam sahip kına gecesi veya doyasıya eğlence ile bezeli bekarlığa veda partisi için otelimizi tercih ederseniz asla pişman olmazsınız. Hem sizi hem de tüm davetlilerinizi en iyi şekilde ağırlarız. Eğer Clarion Hotel İstanbul Mahmutbey fiyatları ve kampanyalarımız hakkında bilgi almak isterseniz bizi sayfa üzerindeki numaradan arayabilir veya yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Satış & Pazarlama

 • Satış Direktörü

İletişim

 • Telefon: 0212 963 3852
 • Adres:

  Mahmutbey Mah. Peyami Safa Cad.No:44

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Clarion Hotel İstanbul Mahmutbey Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.