Cankurtaran Öğretmenevi

1

E-posta Gönder

0212 963 3807

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Fatih, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına ekibi, Davul show, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına müziği, Kına töreni

Hakkında

Kına gecesi hazırlıklarınızı bizimle birlikte tamamlaya ne dersiniz?

Biz Cankurtaran Öğretmen Evi olarak üstün hizmet anlayışı ile yıllardır Fatih semtinde hizmet veriyoruz. Eşsiz doğa ve deniz manzarası sunduğumuz sosyal tesislerimizde özel günlerinize ev sahipliği yapıyoruz.

Düğün organizasyonlarınızda, nişan törenlerinizde ve kına gecelerinizde sizlerleyiz!

Eğer İstanbul kına gecesi mekânlarından bizi tercih edecekseniz çok şanslısınız. Konusunda uzman ve hatırı sayılır tecrübeye sayılır kadromuzla beraber gecenizi güzelleştirmek için hazırız.

Kına gecesi organizasyonları için gereken bütün malzemelerin ve aksesuarların teminini sağlıyor, sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çözüm ortaklarımızla beraber çalışıyoruz. Dilerseniz dışarıdan organizasyon firması getirerek gecenizi güzelleştirebilir, mekanımızın dekorasyonuna sihirli dokunuşlarda bulunabilirsiniz.

Gelin adayları için özenle hazırladığımız kına organizasyonlarını inceleyebilir, daha önce gerçekleştirdiğimiz çalışmalardan ilham alabilirsiniz kına organizasyonunuzu tasarlarken.

Bu özel günde gelin adayları üzerinde oldukça fazla yük bulunuyor. Biz de bu yükü azaltmak için bütün detayları düşünüyoruz. Davetli masalarında bulunan aksesuar seçimi ve masa örtüsüne kadar ayrıntılarla ilgileniyor, mekanımızın uyum içinde olmasını istiyoruz. Deneyimimiz ve profesyonel kadromuz sayesinde kusursuz organizasyonlara imza atabiliyoruz.

Kına organizasyonlarınız için özel paketlerimiz bulunuyor. Oldukça uygun fiyatlarla hizmetinize sunduğumuz paketlerimizi inceleyerek size en uygun olanı seçebilirsiniz. Dilediğiniz geceye ulaşmanız için paketlerimizin içeriğini de değiştirebiliyorsunuz.

İstanbul kına organizasyonlarımız hep çok iddialıydı. Şimdi de bu iddiamızı sizin kına geceniz için koruyoruz. İnanıyoruz ki yıllar geçse de unutulmayacak kına gecesi sizin olacak!

Kendimizi geliştiriyor, trendleri takip ediyoruz. Kına gecesi konseptlerinden hangisini tercih etmek istiyorsanız mekanımızda sizler için yer veriyoruz. Hint, roman, Osmanlı ve prenses konseptinde organizasyonlar gerçekleştirebiliyor, kına masanızda konseptinize uygun aksesuarları konumlandırıyoruz.

Davetli masalarınızda konumlandırdığımız çiçek aranjmanlarıyla da hoş bir görüntü oluşturuyor, unutulmaz bir kına gecesi yaratıyoruz.
Tekrarı olmayacak bu özel günlerde bizi tercih etmeye ve Fatih Cankurtaran Öğretmen Evi kalitesinden yararlanmaya ne dersiniz?

Haydi, ücretsiz fiyat teklifi almanız için bekliyoruz.

İletişim

Pınar Güler Erbaş

Durmuş Kahriman

Gökhan Gül

  • Telefon: 0212 963 3807

  • Adres: Cankurtaran Mah. Kenedy Cad. Ahırkapı Sok. No:9 Fatih

Cankurtaran Öğretmenevi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!