Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İstanbul

Büyükada Sahil Otel

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Büyükada Sahil Otel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Büyükada Sahil Otel Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Büyükada Sahil Otel Sıkça Sorulan Sorular

Büyükada Sahil Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Büyükada Sahil Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Büyükada Sahil Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Büyükada Sahil Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Büyükada Sahil Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Büyükada Sahil Otel Hakkında

Düğün hazırlık süreciniz devam ederken eminiz ki çok yoruldunuz. Kendinizi yenilemeye ve rahat bir nefes alıp tatil yapmaya ihtiyacınız var. İşte tam da bu noktada size eviniz yakınlığında tatil yapma keyfi yaşatacak Büyükada Sahil Otel imdadınıza yetişiyor.


Büyükada’nın en güzel yerinde bulunan otelimiz, sizi sıkan her şeyden uzaklaştırıp, huzurlu bir soluk almanıza yardımcı olacak. Burada arkadaş grubunuzla planladığınız bekarlığa veda partinizi yapabilir, düğününüzden önce rahatlıkla stres atabilirsiniz.


Peki bizi tercih ederseniz, ne gibi olanaklara sahip olacaksınız?


Öncelikle bekarlığa veda partiniz için açık ve kapalı alanlarımız bulunuyor. Yaz ayları için deniz manzaralı terasımızı tercih edebilirsiniz. 80 kişiye kadar çıkabilen ağırlama kapasitemizle faaliyet gösteriyoruz. Mekânımızda dilediğiniz tarzda süslemeler yapabiliyor, hayallerinizdeki bekarlığa veda konseptini size yaşatmak için elimizden geldiğince her istediğinizi yerine getirmeye çalışıyoruz.


Menü;


Davetleriniz için tadına doyamayacağınız lezzette yemekler hazırlıyoruz. Hijyenik mutfağımızda tamamen doğal ürünler kullanıyoruz. Talep etmeniz durumunda toplu organizasyonlarınıza özel alkollü veya alkolsüz olacak şekilde menüler hazırlıyoruz. Menü içeriğinin tamamına siz karar verebildiğiniz gibi özenle hazırladığımız fix menümüzden de yararlanabilirsiniz.


Ses, ışık ve sahne hizmeti sağlıyor muyuz?


Terasımızda gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınızda, profesyonel ışıklandırma ve ses sistemi kullanıyoruz. Üstelik bu sayede arkadaşlarınızla birlikte en sevdiğiniz şarkılara eşlik edebilir ve gecenin ilerleyen saatlerinde özgürce dans edebilirsiniz.


Ada Sahil Otel deniz manzarası eşliğinde sizi stresten uzaklaştırıyor ve kendinizi yenilemenize olanak sağlıyor. Büyükada’nın tarihi yapısını keşfetmek, temiz plajlarında denize girmek ve geleceğiniz için unutulmayacak anılar bırakmak istiyorsanız bizi tercih edin!


Daha fazla bilgi almak ve Büyükada Sahil Otel fiyatlarımızı öğrenmek için hemen ücretsiz fiyat teklifi al formunu eksiksiz doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Heyecanla siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Ada Sahil Otel Kumsal Cad. No:28 Buyukada-Istanbul

 • Haritadaki Konumu

  Büyükada Sahil Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.