Bidaha

E-posta Gönder

 • Beyoğlu, İstanbul. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

En Popüler Yorum

Ga

Gamze

Düğün Tarihi: 07.09.2019


Mekana 4kız arkadaşlarımız ile doğum günümü kutlamaya gittik. Muhteşem müzikler ve yemeklerden tutun,güvenliğinize kadar aşırı eğlenceli bir mekan. Şiddetle tavsiye ederim ☺️

Bidaha Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  150-200 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  150-200 TL

 • Kapasite

  200-300

Bidaha Sıkça Sorulan Sorular

 • Bidaha kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Bidaha kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 150-200 TL aralığından başlamaktadır.Bidaha kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 150-200 TL aralığından başlamaktadır.


 • Bidaha kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Bidaha kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Bidaha kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Bidaha kına ve bekarlığa vedanız için kullan-at malzeme ile servis imkanı, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, masalar arası geniş mesafe aralığı, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, mekan girişinde ateş ölçümü, düzenli havalandırma, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi ve maskeli ve eldivenli servis personeli sunma hizmeti sunmaktadır.

Bidaha Hakkında

BEYOĞLU’NDA EŞSİZ MANZARASI VE EĞLENCESİ İLE
BİDAHA MEYHANE

İstanbul’un eşsiz manzarasına sahip, ziyaretçilerinin 80’ler ve 90’lar Türkçe Pop müzik konsepti ile doyasıya eğlenebileceği ve aynı zamanda mekanın sahip olduğu modern çizgiler sayesinde yıldızların altında; özel davetler ve bekarlığa veda geceleri için de vazgeçilmez yeni nesil meyhane..

BiDaha, Midpoint ve Welldone restoranlarının kurucusu olan All Points grubunun meyhane kültürüne yeni bir soluk getirdiği meyhane. BiDaha meyhane; gerek sahip olmuş olduğu panoramik deniz manzarası, gerekse de 80’ler ve 90’lar Türkçe Pop müzik konsepti ile ziyaretçilerini geleneksel ve yeni nesil mezelerle birlikte eşsiz bir damak zevki yolculuğuna çıkarıyor.

Özel davetler ve bekarlığa veda gecelerinin de adresi olma yolunda ilerleyen BiDaha Meyhane, ziyaretçilerinin sevdikleriyle birlikte keyifli vakit geçirmesini ön planda tutuyor. Tarihi Beyoğlu’ndaki konumu ve sahip olduğu modern dekorasyon ile oldukça ferah olan BiDaha; ziyaretçilerine, menüsünde sahip olmuş olduğu lezzetli meze ve yemekler sayesinde keyifli bir akşam geçirmelerine imkan tanırken, onların aynı zamanda doyasıya dans edip eğlenebilecekleri bir alana da sahip.

Haftanın her günü mekanın bir bölümü veya tamamını ziyaretçileri için kapatıp, onlara özel olarak hazırlama imkanı da sunan ve bir gelenin bir daha gelmek isteyeceği BiDaha Meyhane’den rezervasyonunuzu yaptırmayı unutmayın!

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Tomtom Mahallesi İstiklal Cad. No : 187 Beyoğlu /İstanbul ( Midpoint'in içinden girdikten sonra üst kat terastadır)

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Bidaha Yol Haritası

Bidaha Düğün Yorumları (1)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

Ga

Gamze

Düğün Tarihi: 07.09.2019


Mekana 4kız arkadaşlarımız ile doğum günümü kutlamaya gittik. Muhteşem müzikler ve yemeklerden tutun,güvenliğinize kadar aşırı eğlenceli bir mekan. Şiddetle tavsiye ederim ☺️

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.