Beymarmara Havuz Başı Kına

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Beymarmara Havuz Başı Kına
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Beymarmara Havuz Başı Kına Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Beymarmara Havuz Başı Kına Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Beymarmara Havuz Başı Kına Sıkça Sorulan Sorular

Beymarmara Havuz Başı Kına kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Beymarmara Havuz Başı Kına kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Beymarmara Havuz Başı Kına kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Beymarmara Havuz Başı Kına kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Beymarmara Havuz Başı Kına Hakkında

Beymarmara Suite Hotel bünyesinde yer alan Beymarmara Havuz Başı Kına, İstanbul kına mekanları arasında kusursuz davetler planlamaya devam ediyor. Lüks oteller kategorisinde yıllardır hizmet vererek edindiğimiz tecrübelerimiz ve sayısız davetlerimizden sonra değerli gelin adaylarımıza özel olarak kına ve bekarlığa veda organizasyonları konusunda alan sağlamaya ve bütün isteklerini yerine getirmeye karar verdik. Bu özel gecede her detayın kusursuz olması ve gelin adayımızın mutluluğu için çalışıyoruz!

Davet Alanları

Esenyurt kına salonları içerisinde ferah oturma alanları, mekanın her noktasından görülebilen dans pisti, merkezde yer alan görkemli kına tahtımız ve renkli ışıklarımızla aydınlattığımız geniş bir salonumuz bulunmakta. 300 kişiye kadar sevdiklerinizi davet edebileceğiniz ve konforlu bir şekilde ağırlayabileceğiniz salonumuzda en güzel eğlencelerden birini düzenlemenize yardımcı oluyoruz. Geniş dans pistimiz ve yüksek tavanlı salonumuz sizi bekliyor!

Dekorasyon

Renkli dekorasyonlarla kına gecelerine yeni bir soluk getiriyoruz! Kına tahtlarımızda dilediğiniz renkte tüller kullanarak minderler eşliğinde hoş bir köşe yaratıyoruz. Misafirlerinizi ağırladığımız masalarımızda mor ve kırmızı gibi renk seçenekleri bulunan örtülerimizi kullanıyoruz. Masalarımızı aynalı altın suplalar, gümüş yükselticiler ve üç kollu şamdanlara ek olarak çiçek buketleri tamamlıyor. Sandalyelerimizde kumaş giydirme uygulayarak renkli tüllerle de süslüyoruz. Modern dekorasyon öğeleri barındıran salonumuzda kına geceleriyle özdeşleşen kırmızı renkli led ışıklandırmalarımız da bulunuyor.

Hizmetler

●Profesyonel Kuppa İstanbul kına ekibi eğlencenize eşlik ederek mükemmel bir gece geçirmenizi sağlıyor.
●Eğlencenizi davul show vekadın DJ’imizle birlikte bir adım ileri taşıyoruz.
●Kına geceniz için bütün ihtiyaçlarınızı aksesuar kiralama hizmetimizden faydalanarak tamamlayabilirsiniz. Bu hizmetimiz; bindallı/kaftan, Hint kınası, kına mumu, kına süslemesi ve tepsisi içermekte.
●Semazen, zenne/oryantal hizmetlerimiz bulunmakta.
●Gelin hamamı hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

İstanbul’da bütün sevdiklerinizi davet edebileceğiniz, sınırsız hizmet sağlayan ve göz alıcı dekorlarla akıllarda yer edinecek bir kına ve bekarlığa veda mekanı arayışındaysanız, sizi mekanımıza davet ediyoruz! Modern dekorasyonlarla ve kesintisiz eğlenceyle bütün isteklerinizi yerine getiriyoruz. Lüks otelimizin özel hizmetlerini incelemek ve Beymarmara Havuz Başı Kına fiyat bilgisine ulaşmak için yanda yer alan ücretsiz formumuzu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Adres: Barış Mahallesi Zafer Caddesi No: 4 Beylikdüzü, 34520 05426260030

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Beymarmara Havuz Başı Kına Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.