Beyaz Çamlıca Deluxe

3 Yorum

E-posta Gönder

Beyaz Çamlıca Deluxe Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  400-500

Beyaz Çamlıca Deluxe Sıkça Sorulan Sorular

 • Beyaz Çamlıca Deluxe kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Beyaz Çamlıca Deluxe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Beyaz Çamlıca Deluxe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Beyaz Çamlıca Deluxe kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Beyaz Çamlıca Deluxe kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Beyaz Çamlıca Deluxe Hakkında

İstanbul’da düğününüz öncesinde doyasıya eğleneceğiniz bir kına gecesi hayata geçirmek istiyorsanız sizi Beyaz Çamlıca Deluxe’e davet ediyoruz!

Uzun zamandan beri en özel günlerinizde düzenlediğiniz düğün, nişan, nikâh ve kına gecesi gibi davetlerinize ev sahipliği yaptığımız mekânımızda unutulmaz bir eğlence sizi bekliyor! Kına gecenizi nasıl bir ortamda hayata geçirmek istediğinizi uzun zamandan beri planladığını tahmin edebiliyoruz. Bu nedenle her şeyin hayal ettiğiniz gibi olmasına büyük önem gösteriyoruz. Kına geceleri kültürümüzde oldukça önemli bir yere sahip olan son derece renkli geceler olarak hayata geçiriliyor. Bu davetlerde konuklarınız ile birlikte doyasıya eğleneceğiniz ortamı sağlamak için oldukça titiz bir şekilde çalışıyoruz. Ayrıca Beyaz Çamlıca Deluxe Düğün Salonu Ümraniye’de kolay ulaşım sağlanabilen bir konumda yer aldığı için misafirleriniz kına gecenize gelirken herhangi bir sorun yaşamıyorlar.

400 ila 500 davetliyi ağırlama kapasitesine sahip olduğumuz mekânımızda adımıza yakışır bir ortama sahibiz. Son derece sade ve şık bir ortama sahip olduğumuz mekânımızda muhteşem bir gece sizi bekliyor. Bildiğiniz gibi kına geceleri pek çok farklı konseptte hayata geçiriliyor. Bu konseptler arasından hangisi isteklerinize ve düşlerinize en çok uyuyorsa bunu tercih edebilirsiniz. Biz de seçtiğiniz konsepti en ufak detaylarına kadar hayata geçirmek için gerekli olan tüm dekor ve süslemeleri mekânımızda bir araya getirebiliriz. Ayrıca salonumuzda sahip olduğumuz gelişmiş ışık, ses ve sahne sistemleri ile birlikte hız kesmeyen bir eğlence sizi bekliyor. Gelin tahtı, bindallısı, arkadaş kaftanı, 2 nedime ve damat kostümü gibi ayrıcalıklı hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yıllar boyunca hafızalarda kalacak unutulmaz bir kına gecesi düzenlemek için Beyaz Çamlıca Deluxe’ü tercih ediyorsanız yapmanız gereken çok basit. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak Beyaz Çamlıca Deluxe Ümraniye fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres:

  İstiklal Mah. Sütçü İmam Cad. No:148 Messe Binası

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Beyaz Çamlıca Deluxe Yol Haritası

Beyaz Çamlıca Deluxe Düğün Yorumları (3)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

H&Ö

Hanife & Önder

Düğün Tarihi: 19.06.2021Kına gecemi burada yapmıştım. Yetkililer çok ilgili ve güler yüzlü, yasak olduğu halde hep moralimi yüksek tutmak için çaba sarf ettiler. Fiyatı da çok uygundu, mekan da geniş ve güzeldi. Herkese tavsiye ederim 👍

N&I

Nurcan & Işın

Düğün Tarihi: 12.09.2019


Hakan bey ve ekibi ile harika bir kına organizasyonu planladık ve her şeyin tam hayal ettiğim gibi olacağına eminim :)

Beyaz Çamlıca Deluxe

Beyaz Çamlıca Deluxe

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

İnşallah.. Sizleri mutlu görmek bizleride bir o kadar mutlu edecektir. Herşeyin gönlünüzce ve hayallerinizdeki gibi olması dileğiyle..

M&U

Merve & Uğur

Düğün Tarihi: 15.06.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı


Çok ilgililer, mekan çok güzel umarım en özel günümüze ev sahipliği yapacaklar :)

Beyaz Çamlıca Deluxe

Beyaz Çamlıca Deluxe

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Teşekkür ederiz. En mutlu gününüze ev sahipliğinden ziyade şahitlik edecek olmamız bizler için en heyecanlı anlardan biri olacak. Rabbim herşeyi gönlünüze göre versin.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.