Besa Albatros Düğün Davet

E-posta Gönder

 • Kartal, İstanbul. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Besa Albatros Düğün Davet Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  200-400 TL

 • Kapasite

  400-500

Besa Albatros Düğün Davet Sıkça Sorulan Sorular

 • Besa Albatros Düğün Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Besa Albatros Düğün Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 200-400 TL aralığından başlamaktadır.Besa Albatros Düğün Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Besa Albatros Düğün Davet kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Besa Albatros Düğün Davet kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Besa Albatros Düğün Davet kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Besa Albatros Düğün Davet kına ve bekarlığa vedanız için düzenli havalandırma, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, masalar arası geniş mesafe aralığı, mekan girişinde ateş ölçümü, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi ve kullan-at malzeme ile servis imkanı hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Besa Albatros Düğün Davet Hakkında

Kına töreniniz için unutulmaz bir mekân tercih etmek istiyor ama kararsız kalıyorsanız aklınızda olan tüm soru işaretlerini giderecek Besa Albatros Düğün Davet’i öneriyoruz.

Düğün, kınai nişan, nikâh, sünnet, davet, balo ve toplantı gibi aklınıza gelebilecek daha pek çok organizasyona ev sahipliği yapıyoruz. Yıllar içerisinde edinmiş olduğumuz tecrübeler ışığında size en kusursuz hizmeti sunmak için çalışıyoruz. En eski Türk geleneklerinden olan kına geceleri günümüzde adeta bir şölen havasında kutlanıyor. Geleneksel dokunuşlarla profesyonel hizmeti bir araya getirdiğimiz etkinlikler düzenleyerek size ve konuklarınıza yıllar sonra hatırladığınızda mutluluk duyacağınız ânılar kazandırıyoruz.

500 kişilik bir balo salonuna sahibiz. Büyük davetler için de ideal olan bu alanımız içerisinde gönül rahatlığıyla kına töreninizi yapabilirsiniz. Geniş ve yüksek tavanlı mekânımızın içerisinde kristal taşlı sütunlar, şamdanlar, vazolar ve avizeler kullanarak ihtişamlı bir atmosfer oluşturuyoruz. LED ışıklarla süslediğimiz merdivenimizle mekâna giriş yapıyorsunuz. Beyaz rengi kullandığımız yuvarlak masalarımızı şık sandalyeler ile çevreliyoruz. Tüller ile süslemeler yaptığımız dekorasyonumuzun ambiyansında estetik görünüm yakalamayı oldukça önemsiyoruz. Kına törenleri için başarılı müzisyenlerden oluşan orkestramız kına müzikleri çalarak sizi ve davetlileriniz için eğlenceli ritimler yakalıyor. Kına süslemesi, bindallı ve kaftan takımları, kına ekibi, volkan şovu, konfeti, semazen ve davul gösterileri gibi hizmetleri sağladığımızı belirtmek isteriz. Ulaşımı kolay mekânımıza toplu taşıma ya da şahsi araçlarınızla gelebilirsiniz. Vale, özel güvenlik ve 200 araçlık otopark hizmetimizle konforunuzu sağlıyoruz.

Besa Albatros Balo Salonu hakkında ayrıntılı bilgi almak, kına paketi içeriklerini öğrenmek ve fiyat tekliflerini değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan mekân iletişim bilgileri ile irtibat sağlayabilirsiniz. Bize ulaşmanın bir başka yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan Besa Albatros Davet Balo Salonu iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurularak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Çavuşoğlu Mah. Yakacık Cad. No:132/1 Kartal/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Besa Albatros Düğün Davet Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.