Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri

2 Yorum

0216 706 0574

E-posta Gönder

 • Sancaktepe, İstanbul. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

 • 4 yıllık Düğün.com üyesi

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  750-1.000

 • Aksesuar Kiralama

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

 • Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri kına ve bekarlığa vedanız için düzenli havalandırma, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, masalar arası geniş mesafe aralığı, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma ve sosyal mesafeye uygun oturma düzeni hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri Hakkında

2013 senesinden beri size hizmet veriyoruz. Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri İstanbul'un en büyük ikinci tesisi olarak yerini alıyor. Kısa süre içinde gözde bir mekan haline gelen tesisimiz yeşillikler içerisinde 20.000 metrekarelik geniş bir alan üzerine kuruldu. Sancaktepe kına mekanları arasında yer alan sosyal tesisimiz kaliteli hizmetiyle adından sıkça söz ettiriyor.

Davet Alanları

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri Sancaktepe konumundaki mekanımız sizin için 4 ayrı salon hizmeti veriyor. Açık alan ve kapalı alan seçeneklerimiz bulunuyor. Balo salonumuz 850 kişi, Reyhan salonumuz terasıyla birlikte 600 kişi, Nergis salonumuz bahçesiyle birlikte 300 kişiye kadar misafiri ağırlayabiliyoruz. Toplam kapasitemiz 2000 kişiye kadar ulaşıyor. Gelinimiz ve arkadaşları için istediği salon ya da bahçede kına ve bekarlığa veda hazırlıyoruz.

Dekorasyon

Kına gecelerimizin vazgeçilmezi olan bordo rengi salonumuzun ana rengi seçiyoruz. Yuvarlak masalarımızın üstüne serdiğimiz bordo örtüleri, perde ve fonlarda da aynı renk kullanarak muhteşem bir uyum yakalıyoruz. Aynalı suplalarımızın yanına kişiye özel hediyelikleri de koyuyoruz. Beyaz sandalyelerimizi pudra renk tüllerle bağlıyoruz. Gelinimizin kına merasimi için gelin tagı ve kına tahtı hazırlayarak görsel bir bütünlük sağlıyoruz.

Hizmetler

Kına gecelerimizin yöresel kıyafeti olan bindallı ya da kaftanı size özel şekilde hazırlıyoruz. Profesyonel kına ekimiz sayesinde sizin için her şeyi düşünüyoruz. Organizasyon ekibimizle birlikte mumlarınızı, kına müziğinizi, kına süslemelerini, kına tepsisini de sizin için düşündük. Kına organizasyon ekibimizde bulunan tecrübeli kızlarımızla davul gösterisi ve ayrıca semazen gösterimiz de bulunuyor.

Gelin hanım ve arkadaşları için hizmetlerimiz bu kadarla kalmayıp yeni trendler arasında olan Hint kınasını da sizin için etkinliklerimiz arasında bulunduruyoruz. Profesyonel fotoğraf çekim ekibi, ses, ışık, sahne imkanı, catering hizmetlerimizi söylememize gerek var mı? Biz daha eğlenceye doymadık, tadı damağımızda kaldı diyorsanız sizin için after party salonumuza hemen geçiş yapıyoruz.

Doğanın içerisindeki olan mekanımızda, birden fazla salon imkanımız ve değişik konseptlerimizle size hizmet veriyoruz. Geniş misafir kapasitemiz de size avantaj sağlıyor. Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri nasıl gidilir sorusunun cevabını sayfamızda bulunan adres bilgilerinde cevaplıyoruz. İster gelin görün öyle karar verin, ister telefonla görüşme sağlayalım, isterseniz bize mail yoluyla da ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Tesis Müdürü

 • Firma Ortağı

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon: 0216 706 0574
 • Adres:

  Fatih Mah. Esentepe Sok. No:1 Sancaktepe (Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri Üstü)

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri Yol Haritası

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri Düğün Yorumları (2)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

A&A

Ahmet & Ahmet

Düğün Tarihi: 06.09.2019Herşey mükemmel ilgi ve alaka çok güzel bütçe ile ilgilide son derece yardımcı olundu

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

övgü dolu güzel sözlerle beni çok mutlu ettiniz çok teşekkür ederim.organizasyonu,gerçekleştirirken bu güveninize layık olmak boynumuzun borcudur.saygılarımızla .hasan DEĞERLİ.

D&Y

Dilek & Yalın

Düğün Tarihi: 25.10.2015


Dilek Yazici Yalin Ilginiz ve emeğiniz icin tesekkur ederiz.
Unlike · Reply · Message · 1 · October 28 at 12:08am

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.