Başkent Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Başkent Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Başkent Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Başkent Düğün Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Başkent Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Başkent Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Başkent Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Başkent Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Başkent Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Zenne / oryantal

Başkent Düğün Salonu Hakkında

Türk örf ve adetlerinin köklü geleneklerindendir kına geceleri. Gelin adayı mutluluktan ağlatılmadan bırakılmaz, testiler kırılır, doyasıya eğlenilir. İstanbul’da özel davetlerinizde yanınızda olan Başkent Düğün Salonu Pendik, kına gecenizde de sizinle! En eğlenceli organizasyonların adresi olan salonumuzda bugüne kadar sayısız organizasyon gerçekleştirdik. 900 konuğa kadar rahatlıkla ağırlayabildiğimiz geniş mekânımızda kaliteli bir hizmet sunuyoruz misafirlerimize.

Yüksek tavanlı aydınlık salonumuzda hem hizmetlerimizde hem de dekorasyonumuzda sürekli değişiklikler yapıyoruz. Trendlere uyumun dolayısıyla değişimin başarımızın tetikleyicisi olduğuna inanıyoruz. Çünkü Başkent Düğün Salonu olarak ticari kaygıdan ziyade mutlu olmanızı önemsiyoruz. Bunun için de yenilikleri yakından takip eden bir ekiple çalışıyor, çiftlerimizin isteklerini anlayarak hizmet sunuyoruz.

Çiftlerimizin geri dönüşlerini göz önünde bulundurarak dekore ettiğimiz salonumuzda; yuvarlak masalar ve tiffany sandalyelerin zarafetinden yararlandık. Beyaz ve altın tonlarıyla hem şık hem de aydınlık bir görüntü yarattık salonumuzda. Özenle dekore ettiğimiz salonumuzu; klima, havalandırma sistemi, profesyonel ses ve ışık ekipmanlarıyla donattık. Son olarak da salonumuzu güler yüzlü ve kaliteli hizmetimizle birleştirdik. Size unutulmaz bir kına ve bekarlığa veda partisi yaşatmak için buradayız.

Kına organizasyonları çok boyutlu ve çok ihtiyaçlı oluyor. Neler mi gerekiyor? Kına tören alanı bu işin olmazsa olmazı. Konsepte uygun kına tahtı ve kına sehpasının bulunduğu alan. Bu alanda geleneklere uygun olacak şekilde bindallı ya da kaftan giymeden de olmaz tabii. Hem gelinin hem de arkadaşlarının... Konsepte uyumlu olacak şekilde mekân süslemesi de yapılmalı. Kına sepeti, yaş kına, el mumları ve tefler... İhtiyaç duyabileceğiniz belki de daha önce aklınıza dahi gelmemiş tüm detayları salonumuzda bulacaksınız.

Eğlenceyi uygun fiyatlara sunan Başkent Düğün Salonu; unutulmaz bir kına organizasyonu için sizi bekliyor. Siz de kına mekânları arayışınıza son vermek isterseniz; formumuzu ücretsiz bir şekilde doldurarak hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Orhan Gazi Mah. Cumhuriyet Cad. No:91 Esenyalı-Pendik/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Başkent Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.