Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İstanbul

Bakırköy Botanik Park

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Bakırköy Botanik Park Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Bakırköy Botanik Park Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Bakırköy Botanik Park Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Bakırköy Botanik Park Sıkça Sorulan Sorular

Bakırköy Botanik Park kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Bakırköy Botanik Park kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Bakırköy Botanik Park Hakkında

Bakırköy belediyesine bağlı olarak işlettiğimiz Botanik Park Sosyal Tesisleri bugüne kadar nice mutlu güne şahitlik etti.

Gerek düğün günü gerek de düğüne adım adım yaklaştığınız tüm süreçlerde yanınızdayız. Bu süreçte neler mi yapıyoruz? Nişan kına söz ve nikah gibi pek çok organizasyonda sizinleyiz.

Kendinizi istanbul’un karmaşasından uzak hissedeceğiniz tesisimizde; yapay bir göl, minik bir havuz ve kır alanları bulunuyor. Davet alanı olarak dilediğinizi seçebileceğiniz gibi bu alanda dilediğiniz gibi düzenlemeler de yapabileceksiniz. Belki organizasyon firması getirerek belki de bizim çözüm ortaklarımız ışığında davetlerinize ve farklı bir boyut katabiliriz. Sizi İstanbul’un telaşından uzaklaştırabilir, sevdiklerinizle doyasıya eğlendiğiniz bir gün tahsis edebiliriz.

Üstelik hizmetlerimiz bununla da kısıtlı değil. Müthiş dekorların da bulunduğu tesisimizde davet öncesi fotoğraf çekimi yapabilirsiniz. Vosvos, altın unicorn gibi dekorların bulunduğu tesisimizde eminiz ki çok güzel fotoğraf kareleri çekilebileceksiniz.

Bir diğer avantajımız ise çocuk oyun alanına sahip olmamız. Minik misafirlerimiz davet boyu asla sıkılmayacak! Onlar da bir yandan şarkılar söyleyecek oyunlar oynayacak.
Herkesin memnun olduğu bir davet hayal edin... Bu çoğu zaman zordur fakat biz belediyeciliğin verdiği profesyonel bakış açısı sayesinde davetinizi tüm konuklarınız için güzel kılıyoruz. Tabii en başta çiftimiz için...

Bizimle irtibata geçmeleri dahilinde başlayan süreçte çiftimizin isteklerine göre bir yol haritası çiziyoruz. Neler yapılabilir ve neler yapılamaz... Bu noktada organizasyon sorumlumuz yanınızda oluyor. İsteklerinizin yapılabilme durumlarıyla ilgili bilgi veriyor, belki de daha önce aklınıza hiç gelmemiş olan detayları anımsatıyor.

Davet alanlarımızdan dilediğiniz konumu seçiyorsunuz ve biz taleplerinizi gerçek kılmak için çalışmalara başlıyoruz. Masalar, sandalyeler, ışıklandırmalar, ses, müzik ve çok daha fazlası!
Siz de davetiniz için uygun olduğumuzu düşünüyorsanız; form üzerinden ekibimizle irtibat kurabilir, Bakırköy Botanik Park fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Bakırköy, Alpay İzer Sk, 2-6, 34180 Kartaltepe/İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Bakırköy Botanik Park Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.