Ayşe Düğün Salonu

E-posta Gönder

Ayşe Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  100-200

Ayşe Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Ayşe Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Ayşe Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Ayşe Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Ayşe Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Ayşe Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Ayşe Düğün Salonu Hakkında

Dillere destan bir kına gecesini tam da hayal ettiğiniz gibi gerçekleştireceğimiz mekânımız Ayşe Düğün Salonu Tuzla merkezde bulunuyor. Uzun yılların deneyimi ve işini severek yapmanın kazandırdığı yetiler ile sizi salonumuzu tercih etmeye davet ediyoruz.

Salonumuzda, oturmalı düzende tam tamına 200 kişilik sayıda konuğu rahatlıkla ağırlayabildiğimiz bir kapasitemiz var. Özellikle kına geceleri için gayet yeterli bir sayı olduğunu düşünüyor ve çiftlerimizden aldığımız geri dönüşler ile de bunu kanıtlamış oluyoruz. Özel günlerde kınalar haricinde söz ve nişan merasimleri ile butik çapta düğünlere de ev sahipliği yapabiliyoruz. Bunların yanı sıra kadınlar matinesi, sünnet töreni, doğum günü kutlamaları, partiler ve günler de düzenleyebiliyoruz.

Kına geceleri özelinde daha detaylı bilgiler vermek ve gelinlerimize neler sunduğumuzdan da bahsetmek isteriz. Öncelikle her kına gecesinde mutlaka bize özel tasarlanan kına tahtımızı; cibinliği, tabureleri ve masası ile birlikte kuruyoruz. Gelinimize pek çok renk ve model seçeneği ile bindallılar sunuyoruz ve gece boyunca onunla ilgilenmesi için geleneksel kostümlü nedimemizi yanından ayırmıyoruz. Damadımıza dilerse fes ve yelek ile gelinin arkadaşlarına da kaftan veriyoruz. Salona gelen misafirlerimizi kişiye özel hoş geldin panosu ile birlikte gülsuyu ve lokum ikram ederek karşılıyoruz.

Kınalarda gerçekleştirilen pek çok ritüeli ve seremoniyi eksiksiz planlayıp kınaya dair tüm aksesuarları da bulunduruyoruz. Örneğin testi kırma oyununu gelin isterse muhakkak oynatıyor, davullu tefli gelin çıkışı yapıyoruz. Aksesuar olarak da; gelin duvağı ile eldiveni, kına tepsisi ve sepeti, geline yaş kına, arkadaş tefleri, kına mumları, halay mendilleri, nedime taçları temini ile misafirlere kuru kına dağıtımı sağlıyoruz. Üstelik eğlenceli saatler için kadın DJ ile kına müziklerimizi çalıyoruz.

Hepsi ve daha fazlası için Tuzla Ayşe Düğün Salonu olarak sizi bekliyoruz. Bize ulaşmak ve fiyat teklifi almak isterseniz sağdaki formu doldurmanız yeterli.

Ekiple Tanışın


 • İşletme Müdürü

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.